Hledám sousedy z projektu Jahodnice H

31. bře 202111

Ahoj 🙂 tak jsem se inspirovala ostatníma diskuzema a hledám sousedy, kteří mají zaplacenou zálohu za byt v projektu od Skansky - Jahodnice H.
Jezdím se tam často koukat a roste to před očima 😎 Doufám, že bude všechno v pohodě a brzo budeme bydlet! 🙂

 • Hezký den

  my jsme sousedé z prvního patra... byt 132 a také se jezdíme koukat jak stavba pokračuje. Máte nějaké zprávy o tom, zda se daří dohnat zpoždění na stavbě? Také už se těšíme a doufáme, že budeme bydlet co nejdříve

  V.

 • Ja budu mit byt c. 107 🙂
  Ani nevim, ze nejake zpozdeni je, myslim, ze v planu bylo dokonceni hrube stavby v 4/2016 a oznameni prislo v 5/2016. Tak uvidime! 🙂

 • Hezké odpoledne přeji budoucí sousedky, my máme byt 119 v přízemí. Poslední verze je, že bude stěhování 3-4/2017. Už by se měly pokládat plovoucí podlahy, omítka je také už ok a sundali folie z oken.
  My bydlíme ted ve Štěrboholých, takže to nebude pro nás tak velká změna, jdeme do většího..už to chce.

 • Sponzor fóra
 • Jezdim to tam kontrolovat pravidelne, asi tak kazdy tyden 🙂

 • Vilám budoucí sousedi.. My máme byt v 3 patře, 312.. Podle posledních informaci v prosinci by mela proběhnout kontrolní prohlídka... Ale zatím nic 😞 V pondělí jedeme s manželem do Skanske podepsat papíry na sklep, tak se tam rovnou zeptáme a napíšu sem. Bydlíme v pronajmu na Jahodnicí a taky chodíme koukat skoro každý den🙂

 • Ahoj budoucí sousedé, tak kolaudace je 16.12.2016. Stěhování asi přelom 3/4 -2017.
  Já to kontroluji 6x týdně! 🙂

  PS: pro majitelku BH 31119 - Tenhle byt jsme chtěli koupit a nakonec máme sousední 😵

 • Ahoj
  Dnesni info ze Skansk 😛rosinec- pozdano o kolaudaci, leden-budou posilat kolaudacni rozhodnuti, unor- kontrolini prohlidka, duben- predani bytu.

 • Pplukovnik zdravím sousede, my jsme původně chtěli jiný byt,v patře,ale z ničeho nic se uvolnil tento byt se zahrádkami a s manželem jsme věděli,že je ideální ..hlavně pro děti. Nebylo co řešit.
  Znám se s jednou budoucí sousedkou, bydlí ve vedlejší etapě,bude mít také byt se zahrádkou,průběžně informuje,posílá foto. Říkala,že tam jsou všichni sousedé skvělá parta, tak snad to vyjde i v této etapě 😎.
  Co se týče vykrádání sklepů a podobně,bohužel s tím mají také zkušenosti. 😒

 • Dobrý den všem obyvatelům Jahodnic 🙂 . Právě hledáme nové bydlení a Jahodnice se nám moc líbí. A chtěla bych se vás zeptat na dopravní spojení.. Koukala jsem, že autobusy jedou jen z hlavní. Nevíte, zda budou autobusy i v těch novostavbách? Děkuji.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat