Sousedka si udělala ubytovnu

Sousedka co má pivní pohotovost zrušila pivní lázně a na místo nich udělala ubytovnu. Zatím dostavuji svůj dům, ale už nyní je mi hodně nepříjemné, když hned za plotem mám celé dny několik opilých cizinců co věčně kouří, dělají hluk a řekl bych, že tam i občas kouří trávu. Nemluvě o tom, že mají neustále přístup k alkoholu díky zmíněné pivní pohotovosti. Mám v plánu založit rodinu a když si vezmu co je za pakáž hned za plotem, tak mi to vůbec není příjemné.... Můžu s tím něco dělat? Vůbec nechci mít ubytovnu hned vedle domu. Vždyť i já pomalu z nich mám strach. Nemluvě o mé ženě a co až přijdou děti ;-(
Odpovědět
To nevyhraješ, musíš začít chlastat taky :-D
Odpovědět
pryč z ptácké, to vyřeší až krize v automotive…...
Odpovědět
Profilova fotka
@panlorenc rada k nezaplacení
Odpovědět
@tom72 takovýchto situaci už se tady řešilo několik.... Mají jeden společný základ.... Pokud je sousedka jen trochu chytrá tak na ni nikdo nemůže. Takže moje rada, byť to zní drsné je prodat a odstěhovat. Můžete zkoušet různé instutuce- policie, stavební úřad, hygiena, financak.... Medializovat v televizi... Ale lidé, co tu psali roky vedou bitvu a konec v nedohlednu.
Odpovědět
@tom72 my bojujeme s debilní sousedkou již 2 roky a pořád oznámení na policii, přestupková agenda, nyní právník a je to vyčerpávající. S debilem se nedomluvíte, máme také novostavbu a od počátku problémy, ihned po nastěhování, kdyby to tak člověk dopředu věděl, barák bychom nekoupili. Ubírá to energii, odráží se to na zdraví.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?