Břeclav a okolí. Jste tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte stavitelky,jestli jste někdo z okolí Břeclavi,tak se ozvite ať si vyměníme rady... ;-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
dasha: vůbec nestíhám, makáme na stavbě jako mourovatí, ale fotky určitě časem přidám. Ytong jé úžasný v tom, že je to stavebnice pro ty, kteří nejsou zedníky. zvládne to opravdu každý. vy předpokládáte, že do zimy nestihnete zastřešit? tak to bych se bála i u jiné stavby. pokud ti Ytong silně navlhne a voda ti v tom i zamrzne, potrhá ti to cihly. to je fakt průšvih. ale pokud to dáš pod střechu tak se není čeho bát. dali sme si lambdu a tu už nebudeme ani zateplovat.
Odpovědět
Ahojky,se TI vůbec nedivím že nemáš čas,mě je už ted s toho špatně.Ted jsem se dozvedela ze rozpocet na barak je 3,5milionu,a máme 2,5 milionu,tak fakt nevím kde ten mega vemem.nejradši bych do toho nešla a bydlela u rodičů.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je drsný. Nám to architekt spočítal na astronomickou částku, ale jelikož si to děláme sami, tak se nám to daří dost dobře stáhnout. Tento týden snad doděláme příčky. Už máme objednané i garážovky a okna se vyrábí. Chceme to co nejrychleji uzavřít. Nevím jestli sis všimla, ale někdy v květnu sem přidávala fotky do alba. Časem tam hodím foto i ze zdění příček. Teď už to vypadá drsně.
Odpovědět
Ahoj,samo že jsem si všimla,kochám se jak Vám to krásně jde,jste fakt dobri.Naši chlapi do toho vůbec jit nechcou,jsem s toho na nic.U koho si necháváte dělat okna?Snad ne od Jordána?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak konečně sme včera dodělali příčky, ještě chybí dozdít štít, ale to si udělá manžel sám, já nahoru nemůžu. Koupí mi škrabák a budu už škrábat elektriku :-) Okna budeme mít přes jednoho známého někde z Brna. Budeme to mít za výbornou cenu. Jordána ani neznám. :-) Je fakt že to jde rychle, ale taky tam trávíme čas ve dne v noci i o víkendech. Vynecháváme jen pokud jsou nezbytně nutné rodinné oslavy. 8-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Profilova fotka
vidim, ze tu to zije:)) snad niekto odpovie...vedeli by ste mi doporucit nejakych majstrov na rekonstrukci z breclavi a okolia? dakujem velmi:)
Odpovědět
Profilova fotka
nikde nikoho?:))
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
noo, vidim, ze tu to zije:)) stale nikto? :-)
Odpovědět
zdravím z Mikulova :-)
Odpovědět
mohu doporučit třeba ready mat hodonín,staví nám dům snad i rekonstruují......spokojenost velká
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?