Liberecko

Ahoj holky chtěla jsem založit nové téma bydlení za Liberecko a posílat dotazy a odkazy na utulné bydleníčko nebo dětšké pokojíky...... :-D
Odpovědět
Ahoj holky jsem z Liberce... KOUKÁM , ŽE SEM NIKDO NEPÍŠE JE TU JEŠTĚ NĚKDO Z LIBERECKA????
Odpovědět
já se hlásím k Liberci :-)
Odpovědět
ZEROG: Líbí se ti v LBC??? ;-)
Odpovědět
líbí, bydlím tu od svých šesti let :-) jako místo pro život se mi zdá ideální, nerada bych šla jinam, ale samo že tu není tolik možností práce jako třeba v Praze. mám tu část rodiny, přítele, kamarády, koníčky i možnost byldení. nikdy se mi asi neomrzí Jizerky s Lužickými horami a pohled na Ještěd.. a Ty jsi přistěhovalá nebo místní? líbí?
Odpovědět
ahoj ja jsem taky z LBC,narodila jsem se tu a koupili jsme pozemek za kopcem tak az postavime tak liberci zamavam a pujdeme bydlet do nadherne prirody :-) ;-)
Odpovědět
Já sem se tu narodila a taky bych nechtěla odtud pryč mam to tu ráda...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Já jsem se do Liberce před 4 lety přistěhovala až z Vendryně, ze Slezka
Odpovědět
ahoj holky, tak to jsem ráda, že se někdo do Liberecka přihlásil a z jaké části Liberce jste??? Jinak adamp také bychom chtěli do budoucna koupit pozemek a stavět výhledově tak za 4 roky až malý povyroste....za Ještědem je krásně tam by se mi líbilo bydlet. :-D
Odpovědět
Ahoj, patřím taky do Liberecka... jen bych se chtěla zeptat, neznáte někdo dobrého truhláře tady z Liberecka? Děkuji !!
Odpovědět
ahoj fangi zalezi jakeho truhlare,jestli na nabytek nebo na baracek(krovy,schody atd.).ja bych ti mohla napsat kontakt na jednoho vynikajiciho truhlare ktery nam delal kuchyn a vestavene skrine.dela sam se synem a je super a cenove nejlevnejsi z celeho lbc.a to jsme si nechali udelat spoustu nabidek.tak napis jestli by si mela zajem a ja bych ti napsala kontakt. :-) kacm:zacali jsme uvazovat ze by jsme si postavili a pak se nam podarilo najit nadherny pozemek a uplne skoro zadarmo tak by jsme udelali velkou chybu kdyby jsme ho nekoupily.tak to rozhodlo ale urcite nelitujem.uz aby zacalo jaro a mohlo se zacit neco delat.jeste vybehat urady a muzem zacit.je tam nadherna priroda. :-) ;-)
Odpovědět
adamp: moc děkuju !! sháním truhláře na postel a noční stolky, případně PC stůl a další drobnější věci...i když kuchyň přijde na řadu až tak za půl roku, tak cenová nabídka by mě určitě zajímala...ale teď hlavně ta postel, nemůžu od výrobce žádnou sehnat, tak chci zkusit truhláře... kdybys mi napsala kontakt, budeš moc hodná x-)
Odpovědět
fangi napsala jsem ti zpravu do int.posty :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
děkuju ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
adamp: prosím taky o ten kontakt, chysáme se dělat novou kuchyň. Taky mám dotaz na nějakou firmu z Liberce, nebo Jablonce co dělá koupelny, nebo kuchyně-máme koupený byt a než se tam nastěhujeme chceme ho zrekonstruovat. Akorát na to budem dohlížet jen o víkendech, tak bych potřebovala někoho fakt spolehlivého, kdo by to zmáknul bez dozoru a bez podfuků.
Odpovědět
laetti-poslu ti ho do IP,jsou fakt spolehlivi a na detaily uplne ani nevim jak to napsat precizni.fakt dokonalí.a to jsme hledali v celym liberci,jen na skrinich jsme usetrili 13000 tis.jinak na koupelnu nikoho neznam tu jsme si delali sami.tak pak napis jak si dopadla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, neznáte někdo firmu Stillo z Jablonce? Chystáme se dělat novou koupelnu a potřebuju vědět, zda jsou spolehliví. Díky
Odpovědět
laetti-vubec nestiham ale do nedele ti poslu ti fotky na meila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adamp, v pohodě. Nespěchám na to. Díky ;-)
Odpovědět
laetti tak jsem ti to poslala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super, moc díky-fakt pěkný skříně i kuchyň :-)
Odpovědět
diky :-)
Odpovědět
tak holky jak jste dopadli u truhlare ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím jsme se k tomu nedostali, ale hned pak dám vědět co a jak ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
ahoj :-) jsem spíše z liberecka a vlastně sem se sem přivdala,i když...žiju tu už osm let a vdaná sem až letos. Liberec přiznám se ve mě žádnou euforii nevyvolává,ale jinak jeho okolí a celé podještědí miluju. Píšete o truhlářích.Vzhledem k tomu že rekonstruujeme komplet byt,tak by mě zajmal ten úžasnej schopnej a hlavně spolehlivej truhlář :-D ,přiznám se že vím že liberecko je truhlářema celé poseté,ale nechápu čím se živěj. Spolehlivej teda neni žádnej,aspoň jsme o něj nezavadili.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
ahoj :-) nemate nekdo tip na firmu, co dela vestaveny skrine? diky moc :-)
Odpovědět
eliaborca: Máme vestavěné skříně z Indeca - objednávali jsme v Liberci, vše naprosto perfektní a vychytali jsme i slevu 25%, tak paráda x-) Skříně naprosto dle představ, už je máme cca půl roku a dokonalé ;-) Jinak je v Liberci i Woodface a myslím i Libovický... Jiné firmy na vestavěné skříně neznám. Truhláře také ne, tak víc neporadím.
Odpovědět
fangi - diky moc za tip :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
@eliaborca Ještě sháníš ty kontakty na vestavěné skříně? Nám dělala firma CASTER CZ, byli absolutně nejlevnější a použíívají stejné materiály jako ostatní. Nechali jsme si ještě dělat nabídku od Halbos, ale to bylo skoro dvakrát(!) dražší. Kdybys chtěla, tak někde najdu kontakt přímo na toho technika z CASTER CZ a pošlu ti to.
Odpovědět
Profilova fotka
také zdravím všechny z Liberecka. Také bych ráda kontakt na spolehlivého truhláře, adampe, jestli můžeš, pošli kontakt na IP. Jinak vestavěné skříně dělá ještě Byteček na míru, máme je téměř 15 let a jsou pořád perfektní
Odpovědět
@jizvo jj, to by bylo supr, dekuju :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?