Mladá Boleslav a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím vás všechny z MB a okolí doufám že se budem scházet i tady a bavit se o tom jak zařizujeme hnízdečka ;-)
Odpovědět
1
23
24
Profilova fotka
Jé to je hezký jak už máte jasno o jménech x-) My se doma asi pobijem až budeme vybírat jméno :-N Zatim jsme si řekli že pro kluka vybere manža a pro holku já ;-) Je strašně moc krásnejch jmen tak to bude složitější já bych chtěla s ohledem na rodinu z mamčiný strany židovský jméno... Moje rodiná větěv od mamky a vlastně i od taťky byli židovského vyznání a měli i taková jména. ale většina jich zemřela v koncentrákách za války ale mám vypracovanej rodokmen hodně hodně dozadu a židovství mám prostě v krvi. Proto bych se chtěla vrátit tak trochu ke kořenům o dvě pokolení dozadu a dám jména po nich. Třeba moje prateta se jmenovala Rachel a její maminka Sarah pak tam je taky jméno Hanah nebo Edita Stella nebo Zoe. To jsou jména který mám v rodině v ženským pokolení a jedno z toho 100% vyberu pro svýho potomka holčičku. Ty´mužský jména jsou dost zvlášní třeba praděda byl Nathaniel ale jsou tam i takový přijatelnější....
Odpovědět
Profilova fotka
Musil já jsem i přemýšlela o Sáře,po česku...ale bůh ví jaké jméno nakonec dáme ;-) Natálka vede,zatím... ta jména jsou hezká,Hanah je myslím v překladu "naděje",ted si nejsem jistá,abych nekecala... Sarah je také hezké...když si psala židovská jména,jsem si říkala,jaká to budou,ale jsou hezká,určitě si vyberete ;-) je hezké,že se takhle vracíš ke svým kořenům...já nedávno zjistila(bohužel teda před pohřbem dědy),že vedle do třídy na zdrávce chodila moje sestřenka přes jedno koleno,chodili jsme spolu na praxi,potkávaly se na chodbách...nikdy nevíme,kdo je náš příbuzný,i když vzdálený....
Odpovědět
Profilova fotka
lucy to my jsme hodně velká rodina a musim říct že minimálně jednou za rok se scházíme. Ne na pohřbách a svatbách jako někteří ostatní ale každej rok se scházíme v květnu jedeme do Terezína na památník do sinagogy do Prahy odkud pocházeli všichni co umřeli za války pak si zajdeme na véču a prostě si povídáme a já se na to vždycky hrozně těšim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo,tak to je opravdu zajímavé a fajn,že se takhle scházíte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem dobrá trubka napsat synagoga s měkkym i :-D no nic no ráno po šestý mi to moc nemyslí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
musil,já kolikrá napíšu takový perli :-D pak si to po chvíli uvědomím,a koukám na to jak péro z gauče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no třeba ted-perly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jooo,tak kuchyn dnes bude,stoproooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy super takže už si budete moct uvařit něco mňam :-D My tehle víkend plánujem relax doufám že bude nějak přijatelný počásko na procházku nějakou delší vezmeme psisko a půjdem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
david vollí,že už ji montují a že je nádherná :-D akorát problém nastal digestoř,co jsme koupili tam nepasuje :-N tak nám koupili jinou a za ty problémy,co nám způsobili je v ceně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jestli bude čas třeba v neděli bych se chtěla jít pro jít po okolí a taky zjistit jak tam jezdí busy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak hezký víkend.já letím na sono a pa do práce...páááá ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lucy užijte si to je to super měj se pá :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Ahojky, chodí sem ještě někdo z MB a okolí? :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Kazdy den, ale uz jsem myslela, ze je to tu mrtve =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mrtvé to tu bohužel je :-( Asi o těchto stránkách ví málo lidiček z okolí MB :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám koukám, že vážně sem chodí málo lidí z MB, je to škoda.
Odpovědět
Ahoj holky, já nejsem z MB, ale ráda bych se někam do okolí přistěhovala. Přemýšlíme nad Benátkama. Můžete mi dát pár tipů na pěkný vesnice. Hledáme něco spíš na Prahu, v přírodě. díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
eliperi: Jojo, Benátky jsou kousek od MB, nebo i od Prahy, Nebo je i pěkně v Pískové Lhotě.
Odpovědět
Ahoj, taky se přidávám. jsem přímo z MB.
Odpovědět
Profilova fotka
olusenka: ahoj, koukala jsem do Tvého alba na diskuzi Turnov a Český ráj. Nebydlíš dle fotek n Radouče? Možná se asi pletu, no, nevím.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
eliperli: bydlím v Milovicích (u Lysé n. L.) Jsme přesně v půlce mezi Ml. Boleslaví a Prahou a je tu moc krásná příroda x-) . Každý den chodím venčit pejsky do lesíka, který máme kousíček od našeho baráku. Je tu všechno - doktoři lidský i zvířecí, krámy, výborná pizzerka,... ;-) Přestěhovali jsme se sem z Ml. Boleslavi a do Bolky bych se už nevrátila. Mě strašně na Boleslavi vadili ty zmagořený lidi co trpěli škodováckým syndromem ]-( . Zabraly výplatu a honem na velký nákupy :-o . Člověk nemohl nikam do krámu, všude fronty jako kráva. Před výplatou zas v krámech nebylo vidět živáčka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,je tu někdo z okolí MB?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
cau sem tu nova ocem je rec
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Ahojky :-) lucy84: Já jsem z okolí MB, ale koukám, že sem nikdo nechodí...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) I ja jsem z okoli MB-bydlim v Bosni ;-) Je tu krasne a meme tu hrad Valecov ;-) :-) No a prave kupujeme baracek-tak se nekdo ozveteeeeeeeeee a muzem podebatovat :-) ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahoooj Všem, já bydlím u Benátek n.Jiz., je tu někdo z blízkého okolí??
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Nazdar zeny nemate nekdo nejakeho projektanta z MB ci okoli?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Poraďte prosím v Mladé Boleslavi a okolí (Bakov, Hradiště nebo i směr Nymburk atd.) nějakého schopného čalouníka. Díky moc.
Odpovědět
1
23
24
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?