Okres Blansko - Boskovice, Letovice, a okolní vesnice

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, je zde někdo kdo staví v tomto regionu??? My momentálně hledáme pozemek v Mladkově u Boskovic, snad se zadaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jak to dneska dopadlo? Na Protivanově je sice krásně, ale hodně tam fouká a skoro pořád a bývá tam fakt ošklivý počásko :-| V zimě je to tam katastrofa :-D :-D :-D Ale když je inverze, tak tam to sedí, v Boskovicích hnus a na Protivcu je krásně x-) x-) x-) Tak pak písni jak jste se dohodli. Komenského je od nás kousek ;-) My zatím nijak nepokročili, uvidíme, jak se vše bude vyvíjet dál, čekáme na bagr a snad během příštího týdne budou vykopané základy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky no, byty jsme zkoukli, přichází v úvahu tak jeden na toho komneskýho, máme do neděle čas na rozmyšlenou....v protivanově jsme ani nebyli, protože mi chlapek zavolal, že někdo podepsal smlouvou :-( :-( , takže ješětě uvidíme dnes ještě asi pojedeme do bukové, ale tam to nebude asi hned obyvatelný, ještě jsme našli jinou realitku, kde jsou Drahany o 100 tis. levněji, tak přemýšlíme , jestli nevzít to..... V sobotu asi pojedeme na domeček do Valchova... přijede kamoš s motorovkou a budeme sekat a řezat, ještě uvidím, co se vymyslí s tím drtičem větví... když nic, tak já začnu v tomku vyklízet podlahy je tam spousta hlíny , tak je to potreba odvozit, vytahat to cobyrádo lino a pak je tam jakási dlažba, ale to je jen poskládaný na zemi, ani to snad není lepený, uplně se děsím té havěti co bude pod podlahou....brrrr
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jani, tak to je škoda, alle Protivanov je fakt studenej. Teď záleží na tom, zda ti bude vyhovovat vesnice, jsi z velkáho města a teď taková díra. Boskovice jsou lepší varianta ne? ;-) Však uvidíš, jak se rozhodnete ;-) Držím palec při výběru ;-) Budete mít pracovní víkend jo? ;-) My asi ne, furt čekáme :-S :-S :-S :-S Ach jo, furt řešit jakýsi papíry 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Make tak se asi nakonec rozhodneme pro byt.. ještě ted to proberem s kamošem (měl realitku) a uvidíme...hlavně co v bance ... chceme se jít zeptat zda je to reálný
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky zdravím , tak jsme si dnes mákli, ale stálo to za to, konečně je téměř celý pozemek vykácený x-) x-) ... ted nás čekají pařezy a větve, až to zlikvidujeme , přijde na řadu domek... kuk do alba ;-) ]-( ]-( ]-( smutné je to, že jen jsme si dali na dveře zámek, už se byl v domku někdo podívat a pěknĚ nám ho vypáčil, nevím co tam hledal, pže se nic neztratilo, no ono tam mimo, jedné pilky a sekerky, kladiva a hrabí , toaleťáku a hořčice na buřty nic není... takže nepochodil :-( a ale pracně prošel všechny chlívky a ani se nesnažil za sebou zamaskovat stopy a znovu zavřít dveře (měli jsme je přiklopený šutrama).... v pondělí se pujdem zaptat na hypo a pokud to klapne vyhrál byteček na komenskýho...tak jsem zvědavá... a taky trochu v obavách zda to všechno zvládnem :-N ještě dnes tam byla paní z kanalizací, prý kam chceme odbočku na přípojku, tak to honem musíme vyřídit všechny povolení, stejně tu novou kan. budou dělat tak příští rok, tak nám hned udělají přípojky na kanalizaci, vodu i plyn...huráááá... jen musíme mít povolení ;-) aspoň něco.... , ted ještě vylítat elektřinu, no jetli jí budeme muset táhnou zemí a nedovolí nám sloupek, tak to si kopnem tak 20-25m :-p se sousedama to vypadá taky OK, až na jedny, s něma jsme moc nemluvili :-x , ale zase mi dnes sousedka zvedla náladu, přišla nám říct jak je ráda že se to likviduje a že to řežeme, že mají z toho strašnej bordel, tak snad to bude dobrý, těm druhým to muže být fuk, ty s náma sice sousedí, ale prakticky jen pozemkem, ne domem..... a ty třetí, no nevím paní je taková nemastná neslaná, ani neodpoví na pozdrav =-) , tak snad to taky pujde, prve mi ale říkala, že bude taky ráda, že se zbaví podkanu co tam lítají, tak snad si to nerozmyslela jejda to jsem se rozkecala, valím do postele dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme to ještě asi 1000x probrali a asi ještě počkáme :-( , sice mě z toho klepne, ale počkáme až co ta hypo na barák :-(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
ahoj nevíte prosím, kde sehnat rychle a levně betonové sloupky na plot? díky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?