Pozemek Pečky

Dobrý den, z dětství mám vzpomínky na město Pečky. V nabídkách je řada pozemků. Bohužel podle zpráv je dnes v tomto městě prý velká zločinnost a hodně drogově závislých. Má někdo prosím reálnou zkušenost ? Děkuji moc za všechny odpovědi.
Odpovědět
Staví se tam spousta nových domů, kde žijí hlavně rodiny s malými dětmi... tu "větší" kriminalitu má obvykle na svědomí romská menšina... když to zjednoduším, stačí se po setmění vyhýbat nádraží a člověk se bát nemusí. Navíc, dost tam hlídkují policajti, takže je to svým způsobem podchycené
Odpovědět
To, co jste nastínil, je pravda. Otázkou je, o kolik horší to je, než jinde. Myslím, že z pruměru to nevybočuje. Spíš si řekněte, jestli se vám tam líbí, jestli tam najdete vhodny pozemek, jestli vám nevadí hluk železnice, smrad z řepky atp. Hodně se tam ted staví a už postavilo. Mně osobně se celkem líbí parcely nedaleko rybníka.
Odpovědět
já mám z Peček zkušenost, že v noci je bezpečnější jít přes neosvětlený park než přes náměstí, kde svítí lampy :-S :-D a celkově bych po setmění do centra nelezla.. jinak si myslím, že v nových zástavbách je to v poho ;-)
Odpovědět
Pečky maji ohromnou výhodu na dojíždění kamkoliv,vlak jezdí několikrát do hodiny směr Praha nebo na Kolín.Kousek je dálnice D11 ,po které se jezdí na Prahu ,Hradec Králové a Pardubice.Je tam veškerá občanská vybavenost devítiletá základní škola,skolka,Tesco,sporutelna , pošta.Bohuzel v Pečkách žijí tzn Olasi,co jsou ještě horší než normální cikáni,jednou za čas jsou tam na ně velké razie,ale jinak je tam klid .
Odpovědět
Moc děkuji všem za příspěvky. Nové pozemky kolem rybníka jsou právě pěkně. Pak snad někdy později mají být i pozemky poblíž místa jak se napojuje lokálka z Kouřimi na nádraží Pečky. A jestli v nové zástavbě bývá klid tak by to bylo ideální. Navíc právě vynikající dopravní dostupnost, Tesco atd. Smrad z řepky ani nevadí. ;-) No vzpomínám jak jsme se kolikrát vracely tak před 30 roky s rodiči domů a čekali jsme na nádraží v Pečkách na vlak klidně i 22 hodině. Všude byl klid. Dnes by to bylo asi o zdraví. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme právě kvůli těm pověstem v Pečkách pozemek nevzali. I když vypadal pěkně a dostupnost do Prahy dobrá. Ale kriminalita tam asi bude taky dobrá ;-)
Odpovědět
Ohledně bezpečnosti bych strach z Peček neměla. Spíš město jako takové se ve "vývoji" zaseklo tak před dvaceti lety, jinými slovy, chcípl zde pes...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?