Praha Čakovice. Bydlíte tu někdo?

Profilova fotka
Zdravím! V lednu nebo únoru se máme stěhovat do nové výstavby v Praze Čakovicích, a tak se chci zeptat, jestli se tu najde někdo kdo v ČAKO už bydlí, nebo se taky bude stěhovat do UZP (zkratka projektu, kdo se tam stěhuje, bude ji znát :-) ) Pepi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pepi! Sice se tam nebudeme stěhovat, ale vážně jsem o Čakovicích u zámeckého parku uvažovali. Nakonec vyhrál pozemek. Já jsem myslela, že termín dokončení měl být letos na podzim, ne? A´T se vám hezky bydlí. Zavidím, že už máte nové bydlení tak blízko 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, na to nás lákali, ale teď už to vypadá že až v únoru, no znáš to, když ptáčka lapají... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
znám :-D My jsme měli mít předání pozemku 1.9., tak jsme si mysleli, že do zimy postavíme alespoň základovou desku. No pozemek ještě není zkolaudován, nestojí silnice, budeme rádi, když to bude na jaře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj spolusousedky :-D projekt U zámeckého parku Čakovice má vlastní diskuzní web už jara 2007: wé wé wé tečka uzameckehoparku tečka info (je to podobné jako ofiko stránky projektu, až na to, že koncovka je info) Tak k nám zkuste juknout, je nás tady už opravdu hodně a možná potkáte své budoucí sousedy. Taky už jsme měli pár sousedských mejdanů :-))
Odpovědět
Jeee, kdyby tak bylo neco podobneho pro sousedni Vinoraky :))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se taky hlásím k bydlení v Čako :-) Bydlíme tu s manželem cca 2 roky, máme malý byteček v modrém paneláku, což je na konečné MHD bus 140 :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?