Střední Čechy - Kladno. Kde bydlíte vy? Líbí se vám tu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, minulí rok jsem si koupili byt v Kladně Kročehlavech a moc se nám tu líbí. Kde bydlíte vy a jakpak se vám tu bydlí a líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Murynko tak jsem koukala do albíčka a domeček máte pěkně velkej ;-) rekonstrukce Vám jde pěkně od ruky tak držím palečky ať vše stihnete než se miminko narodí ;-) My se příští týden stěhujeme z Prahy do Otvovic, pronajali jsme si tam kousek domečku než si postavíme ten náš, aspoň budeme mít stavbu na očích :-) a hlavně mi tam vzali staršího synka do školky, tak mám radost a Filípek se taky těší na děti. A kdypak máš v prosinci termín? Já rodila taky v prosinci v roce 2004 a porodní bolesti mě chytly na štedrý den ráno v 5 hodin, tak jsme trávili celý štědrý den v nemocnici a Filípek se nám nakonec narodil 25.12. ráno ve 4 hodiny :-) no a pak mám ještě jednoho budlínka Martínka ten bude mít za měsíc 2 roky, takže my už máme doma 2 pomocníky, kteří nám budou na stavbě pomáhat :-D Murynko a nechali jste si říct pohlaví miminka? Nebo se necháte překvapit? Já byla u prvního mimi děsně zvědavá, tak jsem si to nechala říct a u druhýho těhotenství jsem to poznala sama, nešlo "to" přehlídnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky x-) jéé to je dobře že budete mít stavbičku pod dohledem to je vždy lepší 8-) s domečkem jsme pohli pěkně x-) x-) příští týden s ebude dělat koupelka nahoře pak už tam babička může jít a my se vrhneme na naše patro x-) x-) myslím že to stihneme :-N termín mám 1.12 ;-) takže na vánoce snad budu doma :-. :-. a podle včerejšího velkého UZ mám termínek 25.11 tak uvidíme kdy vykoukne na svět :-) pohlaví víme :-D :-D jsem zvědavec od přírody :-D :-D je to HOČIČKA x-) x-) nečekala jsme to takže to byl šok :-x ve 12tt nám řekli odhad na kluka a pak se to táhlo všichni říkali to bude klukl kluk kluk a ono ejhle :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Mury, včera jsme jeli přes Dřetovice ;-) je to opravdu kousíček od nás :-) jsem ani netušila. Tak co už doděláváte koupelnu. My jsme se už přestěhovali do Otvovic a dnes tam budeme poprvé spát, o víkendu si jedem k babičce pro děti, tak jsme zvědavá jak se budou tvářit na nový domov :o)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš takže už znáš i dřetovice :-D :-D my nedávno jeli přes vás do Kiky :-) koupelna se bude dělat asi o víkedn pokud dorazí okno od veluxu ]-( ]-( dnes jsme byli na dlaždičky tak máme vybráno od raka x-) je mě trochu zklamal strejda :-( za obložení koupelny si řekli 10 tis.jen za práci :-o :-o sám to prý nezvládne a trvalo by mu to dlouho :-. ale výmluvy to znám :-( takže dnes tu byl ještě jeden zedník tak čekáme kolik si vezme on je to také od dobrého známého.... jak bude koupelna babička jde nahoru x-) x-) tak přeji dnešní noc v novém domečku at s evám něco hezkého zdá 8-) a dětem se bude líbit určitě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak dnes nám dělají koupelnu ze sádroše ;-) 8-) x-) x-) dlažba a obklady jsou také vybrány ;-) ;-) ješzě elektrika pak se to obloží a babička pošupajdí nahoru... :-D :-D jedeme docela rychle tak mám radost 8-) raadu co vy???jak se žije v otvovicích??
Odpovědět
Ahojte holky, prepacte ze tu skacem medzi Vas, ale chcem sa opytat poznate alebo viete nieco o lokalite Vinarice 'Na horce', tam je teraz novy developersky projekt vystavby RRD. Co by ste na to povedali? Aka je to lokalita? Dakujem:)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Někdo aktuálně z Kladna?
Odpovědět
@lostakova ahoj, já já já:-D
Odpovědět
Jejda, ani jsem nevěděla, že na MS je diskuze ke Kladnu. |-| Tak se také hlásím. ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Dobrý den, já jsem z Moravy a do Čech nás s přítelem přivedla práce . Nakonec, i když pracujeme v Praze uvažujeme o bydlení také v Kladně (je menší a pro Moraváka z malého města asi snesitelnější )). Dostala se nám do rukou nabídka Družstevního bydlení od společnosti Oxes kladno – FB: Garden SPOT bydlení v Novostavbě (v FB jsme to našli ). Říkáme si, že bychom aspoň zbytečně neplatili nájem. Chtěla jsem se Vás zeptat zda-li nemáte někdo zkušenosti s touto společností a družstevním bydlením. Děkuji za info.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahoj všichni, trochu bych ráda obnovila diskuzi. Prosím znáte někdo Hřebeč? případně nežijete tam nebo neznáte někoho kdo tam bydlí? Docela mě tahle vesnička u Kladna zaujala. Budu ráda za všechny ohlasy. Děkuju ;-)
Odpovědět
@minimaxinka13 Ahoj, my jsme hledali bydleni v okoli Kladna a divali jsem se i na Hrebec (nakonec bydlime ale v Kralupech:)). Je to mensi vesnice vedle Kladna u Krocehlav, takze docela blizko mas velke Tesco a nakupak + Kaufland. Ve vesnici byl myslim jen jeden maly obchudek. Trochu tam bylo slyset letadla ale urcite ne tak jako napr. v Hostoune. Pokud mohu doporucit, nejlepsi je tam jit osobne, udelat si dojem z vesnice a pod. Ted se tam docela stavi. Jak je to s dopravou ale nevim.
Odpovědět
Článek se načítá
@minimaxinka13 Bydlíme krátce a jsme tu moc šťastný!
Odpovědět
Profilova fotka
@linee Já tam byla už osobně dvakrát:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?