Výhledy Sluštice

Ahojte, rozhodla jsem se zalozit diskusi Vyhledy Slustice pro vsechny, kteri stavi stejne jako my. Vzhledem k tomu, ze se postupne rozkryvaji nektere problemy, o kterych jsme pri koupi nevedeli (jako napr. nutnost zumpy), chci se ptat, jak je resite treba vy. A hned jeden konkretni: Jak jste na tom s vodou a kanalizaci? Mate jiz vykopane jimky?
Odpovědět
Ahoj, nejsme přímo z "výhledů" ale máme stejný problém.. :( při koupi nám bylo řečeno, že je v obci kanalizace a vodovod, na který je možné se připojit.. bohužel už nedodali, že jsou tím myšleny pouze řady a že v obci není čistička.. jak jsme měli možnost zjistit, ona čistička je běh na velmi velmi velmi dlouhou trať :-S Důvodem je prý nedostatek financí.. osobně se ale obávám, že největší problém nejen tohoto projektu, ale rozvoje celé obce je v něčem jiném..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@petrakalcik Po neděli asi 29.5. dostanete ode mně dopis, musíme se bránit, musíme donutit vyhledy-sluštice, s.r.o., aby se o ČOV a vodovod postaraly, peněz dostali od nás dost
Odpovědět
Ahoj všem. Taky jsme koupili parcelu ve Slušticích a jsme taky podvedení. Teď jsem koukal že rozprodávaj zbytek parcel po milionu. Jakmile to prodaj tak jsme v pytli a nikdo se s náma bavit nebude. To mě teda pěkně s*re!!! Jak se spojíme? Chce to webovky s diskuzí, aby se o tom případní zajemci dověděli dřív než my. Umí to někdo? P.S. jo a není problém jen s kanalizací, ale i s vodou. ]-(
Odpovědět
Jsme také majitelé pozemku ve Slušticích ...., a jsme tím poněkud zaskočeni. právě jsme dostali dopis od p. Milana Vránka (e-mail výhledy-slustice@seznam.cz), který organizuje akci ...., bude dobré, když se také zúčastníte... bude nás více a budeme mít větší šanci. ahoj
Odpovědět
Zdravim vsechny "sousedy" z výhledů. Take jsme obdrzeli dopis od pana Vránka. My jsme pozemek kupovali v srpnu 2011 a vse ohledne kanalizace a nutnosti jímky a cekani na vybudovani cisticky odpadnich vod jsme vedeli, byli jsme s tim seznameni a mame to i v kupni smlouve. Jsem trochu zaskocena a nejsem si ted vubec jista zda vim vse co se tam deje.
Odpovědět
parcelu mám od konce roku 2010 a jedine co ve smlouve resp. předávacím protokolu pozemku je, že budoucí stavebník musí počítat s vybudováním čerpací jímky tlakové kanalizace a části tlakové kanalizační přípojky na pozemku . OK Dále je zajímavý jak je rozdělená kupní cena pozemku z cca 1.500 000kč je milion za hlínu a půl mega jako příspěvek na výstavbu inž. sítí a místní komunikace....HM OK ale teď když jsem byl na SÚ s projektem tak mě otočili čelem vzad a hybaj si přemalovat čerpací stanici na jímku, páč to nemáme kam posílat. KO mám za to, že když dám někomu půl milionu za sítě a komunikaci, tak že můžu všechno využívat a ne, že si budu hledat náhrady zase za vlastní love. Jelikož to teď rozprodávaj po milionu tak bych chtěl vědět jak to ti chudáčci ,budoucí majitele těchto pastí, budou mít rozdělený, jestli v tý ceně je onen příspěvek na IS nebo ne. ]-( ]-(
Odpovědět
ja nechapu kde berete ty parcely po milionu, muzete sem dat nejaky odkaz ? Ja na strankach vyhledu slustice vidim nejlevnejsi za skoro milion a pul.
Odpovědět
http://www.digireality.cz/-stavebni-b...
Odpovědět
ja tam teda za milion taky nevidim, ten odkaz je nejaka prodana parcela
Odpovědět
ted uz je to zmeneny. predtim byly vsechny parcely za mega s vypoctenou cenou okolo 900kc/m . proto sem mel zatmeni. asi to vypada na nejaky nemehlo co to blbe zadalo anebo to byl nejaky tah. kdo vi. ted tam jsou i novy fotky tak asi tak. :-S
Odpovědět
a jak se tedy nyni resi vystavba RD v teto lokalite, kdyz se neda napojit na kanalizaci? z jakych jste tady lokalit? chceme tam nekde neco koupit tak bychom radi vedeli do ceho jdeme. Dik za info
Odpovědět
resi se to tak ze musis mit zumpu, septik nebo cisticku
Odpovědět
Článek se načítá
aha takze kdyz mas cisticku u domu tak se normalne napichnes na tu kanalizaci a tam vyteka to vycistene? takze te pak nechaji pripojit?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
http://vyhledy.slustice.sweb.cz/ zalozeno, muzete se presunout ;-)
Odpovědět
Podle mě je všechno v pořádku. Jak je výše uvedeno je to ve smlouvě, s firmou jsem nměl jedinej problém.
Odpovědět
Profilova fotka
špetičku do mlýnku :) nepročetla jsem vás celé, ale před 4 lety jsme začali stavět s tím, že u nás nikdy nebude kanalizace, tedy v projektu jímka a v průběhu výstavby čistička se vsakovací studnou-to vše musí řešit projekt, průzkum podloží a podobně, v čističce stále běží dmýchadlo, a z čističky vytéká na 98% čístá voda - můžeš jí zalévat pod stromečky... Existují i kořenové čističky, tj. že splašky a šedá voda běži do kořenů rostlin, které z toho žijí a pak dále třeba do nějakého jezírka - chce to mít trošku větší pozemek (jsou různá řešení) čovka musí zaústit bud do vodoteče (potok) nebo do vsakovací jímky, pakliže to hydrogeolog dovolí. čovku povoluje příslušný vodosprávní úřad. ALE - když kolem poběží kanalizace, MUSIS se na kanalizaci napojit a také musíš zrušit čovku. Oni nechtějí do potrubí čistou vodu!! :) Tedy jak jsem začala, máme zkolaudovanou čovku (čistička) a právě ted nám stavějí kanalizaci (náhodou dostali dotaci) kolem domu a my máme za povinnost se připojit ... zatím bychom sice nemuseli, máme tu čovku, ale ona je pouze na dobu určitou a dále již pouze kanalizace. Tož tak asi :) možná jsem to popsala zmateně, ale je to divočina :) Jsou ještě další možnosti (tříkomorový septik a štěrkový filtr a do země) Z valné většiny, tam kde se pouští voda vyčištěná zpět do země, měly by se dodržovat pravidla bezfosfátová a bez chloru a podobně...
Odpovědět
Mno ja nevim nevim...... zajimalo by me na zaklade ceho me chtej donutit abych se pripojil ke kanalizaci. pokud mi jednou povolej COV ci nejakou zumpu protoze neni kanalizace......tak co? Je jasny ze kanalizace ja komfortnejsi, ale slovo MUSIS je ve spojitosti se slusticema pro me silny drazdidlo. Vzhledem k tomu ze se v obci ze "zahadnych" duvodu rozpadlo zastupitelstvo, jsem zvedavej jak dopadnou volby. bylo by dobry aby tam vlit nekdo zapalenej ze satelitu
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
No pokud vim, zastupitelstvo se nerozpadlo ze zahadnych duvodu, ale kvuli neunostnym podminkam teto funkce kdy pry clenove meli rucit i vlastnim majetkem.....to by se mi asi taky nechtelo :) Kazdopadne myslim ze pokud ma nekdo svou cisticku, asi mu ji zakazat nemohou, ale pouzivani zumpy, i kdyz byla predtim povolena, po nejakem case urcite zakazat mohou. V Praze uz nesmi mit zumpu nikdo, i kdyz byly kdysi povolene a to, myslim, z duvodu ochrany zivotniho prostredi a podzemnich vod. Co me nyni mnohem vic zajima je to, ze zbyle neprodane pozemky odkoupila od Vyhledu Slustice jakási svýcarská společnost ANDROPP s.r.o. a me tim padem teda mnohem vic zajima, co se v nasi lokalite bude dit a jestli z toho mame mit obavy.
Odpovědět
Ahoj všem, také jsme s manželkou kupili pozemek od Výhledů ve Slušticích. Jaké máte zkušenosti s povolením ČOV se vsakem přečištěné vody na pozemku od Vodoprávnímho úřadu, popř. od Stavebního úřadu? Byli jste už někdo úspěšní? Nechce se mi projektovat ČOV se vsakem na pozemek, abych za půl roku zjistil, že mi to nikdy nepovolí... Díky.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?