Centrální vysavač - hadice ve zdi vs. hadice zvlášť

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Mohu požádat o zkušenosti, jsme ve fázi před přípravou rozvodů na centrální vysavač a musíme se rozhodnout, zdali hadice ve zdi anebo hadice zvlášť a vždy vytáhnu, napojím a uklízím. Nemohu najít skoro žádné recenze hadic ve zdi, ale ta myšlenka se mi moc líbí. Má někdo zkušenosti s hadicí ve zdi? Děkuji!!!
Odpovědět
1
2
Zdravím, vybírám jednotku centrálního vysavače a popravdě se divím, jak málo je informací na fórech apod. Zajímalo by mě, jakou značku používáte. Mám v okolí jediného uživatele respektive jeho rodiče mají Husky už poměrně dlouho a jsou spokojeni. Jenže Husky stojí cca 22000,-. https://www.huskykrenek.cz/cz-detail-... Pak tento http://www.allegrovac.cz/centralni-vy... ten je za 16.889,-, sice 5 let záruka, ale jen 3 roky záruka na motor https://www.menredvac.cz/centralni-vy... cena 14 289,00 2 roky záruka O jiných zatím neuvažuju...rozdíl mezi nejlevnějším a nejdražším je skoro 8000,-. Informace nulové, rozvody jsem si dělal sám, takže nebyl součástí instalace žádný doporučený.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme CV značky Beam, rodiče měli tuto značku již asi 8 let předtím (starší typ) a naprosto bez problémů. Vzal jsem raději lehce naddimenzovanou jednotku a jsme velmi spokojeni. Uvažoval jsem i o některém z uvedených, ale informací je opravdu minimum.
Odpovědět
Já mám od MENRED typ CVS-1800BP PLUS. Zatím jej používáme rok a naprostá spokojenost. Šel jsem do tohoto typu, protože se mi zdál poměr ceny a výkonu OK. Jinak rozvody jsme si dělali sami. Trošku zručnější člověk to sám zvládne, žádná věda to není. Jen je nutné dodržovat správné zapojení odboček, aby vzduch mohl správně proudit. Jinak co se týče jednotky, tak naprosto dostačuje, výkon je velký. Co se týče hlučnosti té jednotky, tak nemohu porovnat, protože jsem nikdy jiný CV na živo neviděl v provozu :)
Odpovědět
Teď jde o to, kolik jste z ato dali.....beam je dle mého cenově srovnatelný s huskym. Menred je teda bez kompromisu nejlevnější.
Odpovědět
Profilova fotka
@arnyzn Ano, Beam je cenově cca na úrovni Husky. Bohužel jsem v té době nedokázal sehnat informace o jiných značkách a na konkrétní poptávky firmy nereagovaly. Dobrá letitá zkušenost rodičů a výborná komunikace s pánem, co nám dělal kompletní realizaci, byly důvodem pro volbu Beam. Pokud chce člověk ušetřit, zvolí jinou značku.
Odpovědět
V prvním domě jsme měli 18 let Husky a bez jediného problému, chtěli jsme ho i do nového domu, ale Beam nám dal daleko lepší nabídku a zatím opět spokojenost.
Odpovědět
Dal daleko lepší nabídku? Oslovili jste je přes jejich eshop? Nebo nabídku v rámci realizace celého systému? To už já třeba bohužel nemůžu....dělal jsem si rozvody sám.
Odpovědět
Profilova fotka
@arnyzn Dnes není problém nechat si udělat nabídku na agregát s montáží od Husky i Beam a konfrontovat obě strany s cenou konkurence. Myslím, že nějakou slevou to skončí.
Odpovědět
@arnyzn oslovili jsme jejich zástupce, je to pán vedle z vesnice 😉
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?