Funkce vestavné elektrické trouby, jakou vybrat?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, potřebovala bych poradit s výběrem trouby. Na co se soustředit a na co si dát pozor? Které funkce jste nejvíce ocenili- určitě chci samočištění, ale jaký typ? Co sonda na pečení masa -je zbytečná? Které značce se vyhnout a která se osvědčila? Díky za všechny vaše postřehy :-)
Odpovědět
1
2
@zuzka3112 Ja mam HB675G0S1. U Siemensu volaju pyrolizu "activeClean".
Odpovědět
Profilova fotka
@pzad děkuji moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@pzad tak půjdu hledat dál... Mnou vybraná má napsáno ecoClean. Tak to jdu prostudovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@pzad Ahojky, už jsme z toho zmatená.. Co sem tak našla pro mě vhodné trouby, tak co se čištění týče, uvádí se zde toto.: EcoClean: strop, zadní stěna, boční stěny Píšete, že u Siemens je to activeClean, což nějak nemůžu najít.. Může mi někdo logicky vysvětlit, co je to ten Eco clean? Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
Aha už jsem našla Siemens s funkcí pyrolizy.. 20tis a nahoru.. Tak uvidíme..
Odpovědět
Pucifal:jste s výběrem prosím spokojeni? Taky vaham zda páru...používám hlavně při pečení chleba , nebo pyrolyzu.
Odpovědět
Profilova fotka
EcoClean Je-li trouba v provozu, absorbuje speciální vrstva z velmi jemných keramických částic na vnitřních stěnách trouby mastnotu a zbytky jídla a rozkládá je pomocí oxidace. Po pečení stačí setřít dno trouby a vnitřní stranu skleněných dvířek. Povrchová vrstva vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče. Při silnějším znečištění stačí aktivovat speciální čisticí program EcoClean. @zuzka3112
Odpovědět
Profilova fotka
Má tu, prosím, někdo troubu s pyrolýzou i párou? Zdá se, že těchto variant je minimum. Našel jsem za přijatelnou cenu vlastně jen od Electroluxu. Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzka3112 Abych jeste dodala, ja mam troubu s eco clean. Jako u vseho, clovek si musi uvedomit, co vlastne od trouby chce. Ja jsem byla i na navsteve v showroomu siemensu a odchazeli jsme odsud, ze urciote musime mit paru, pak se mi to rozlezelo v hlave a uvedomila jsem si, ze na troube uzivam jen dve funkce, max tri. Na paru jsem nebyla zvykla. Kamaradka ma parni a rika,z e nejcasteji i tak pece v remosce.... :-D Zila jsem predtim v dvou podnajmech, v obou trouby od siemensu a nemali ani specielni povrch na cisteni a muzu rict, ze po tech letech vypadalki jako nove, ono ted ty cistice (lidl nebo dm) jso fakt dobre, neni to zadne drbani, co driv. Takze ted mam troubu s ecoclean a posuvne vyjezdy, to se mi libi moc. byla myslim druha nejlevnejsi a uuuuplne mi to staci. :-N A tu funkci eco clena jsem jeste zatim nepouzila, opravdu mi prijde, ze to nejak samo oxiduje,... Preji stastnou ruku pri vyberu.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?