Multifunkcni hrnec nebo jen ryzovar?

Profilova fotka
odesel nam ryzovar :/ vyuzivame ho opravdu hodne, ale vylozene na ryzi. Tak ted premyslim, jestli zase poridit ryzovar, nebo nejaky multifunkcni hrnec, nebo pomaly hrnec? Vyuzivate ho? Mame indukci, tak premyslim, jestli to pro me bude mit pridanou hodnotu, tazeny vyvar udelam i na ni. Dekuji za zkusenosti!
Odpovědět
@pe_ma2 Já mám indukci a pomalý hrnec využívám taky a dost. Ne zrovna moc na vývary, ale i na omáčky, dušené maso, kari...je to super. V tom hrnci se ti to skoro nemá šanci spálit, k tomu je super ta poklička. Na indukci bych prostě nenechala jídlo dělat přes noc nebo tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@bayt hmmm, ja prave omacky atd vetsinou delam zeleninove, takze to dlouho netahnu a vyvar nebo maso nechavam na indukci bezne i pres noc. takze asi pro me asi nema cenu, dekuju
Odpovědět
@pe_ma2 to pak asi ne, hlavní je ta úprava masa, a nebo na boloňskou je to samozřejmě super
Odpovědět
Máme samotný ryzovar a vše ostatní vařím často přes noc na indukci, nastavím čas a sama se vypne. Záleží zda chceš investovat do pomalého hrnce
Odpovědět
Mame vymazleny rýžovar Cuckoo z Německa a největší spokojenost. Milujeme ryzi a nelitujeme investice. Doporučili nám tento přístroj Vietnamci z vecerky😉
Odpovědět
Profilova fotka
@mitoma tak to mám ted taky, proto váhám, jestli to má cenu
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?