SÍŤOVÝ TYČOVÝ vysavač

22. bře 202020

Dobrý den, prosím o doporučení nejlépe na síťový tyčový vysavač.. nechce se mi moc kupovat vysavač s baterií na nabíjení (nějak nejsem přesvědčená o tom, jak dlouho baterie může vydržet - myslím tím v řádu let). Pokud ale máte nějakou dobrou zkušenost i s vysavačem na baterii, ráda si nechám poradit. Děkuji.

 • Já můžu vřele doporučit Philips SpeedPro MAX Aqua, je však bateriový, vysává a je možné zároveň i vytírat. Perfektní tah a hlavně to, že se netahá kabel a pořád nepřepojuje do různých zásuvek, je pro mě k nezaplacení. Na turbo výkon vysaju celý velký barák (cca skoro 200 m2) a na výkon 2 mi baterie vydrží na vytření celého baráku. Násada na čalounění perfektně vysaje gauč. Měla jsem více těchto tyčových vysavačů, ale tento je pro mě nejlepší. Vytírá taky výborně. Je dražší, stál skoro 15 000,- , ale na Phillipsu byla akce 20%, případně i 30% když tam zadáte, že máte narozeniny. Přesvědčila mě i možnost 45 dní na vyzkoušení a v případě nespojenosti možnost vrácení. Za mě je skvělý.

 • Bohužel, asi nějaká regule EU, řízení osudu, vyšší moc, kartel renomovaných výrobců nebo nevím co způsobilo, že se síťové tyčové už nevyrábějí. Nám se podařilo před dvěma lety koupit Electrolux Energica, a už tehdy to byl doprodej. Asi se to na vkus výrobce málo kazí. Pokud se nechcete crcat s bateriemi, což Vám držím palce, je to pitomost, zkuste bazary.
  Aktuálně se dají na 230V nové sehnat jen low-end značky, nejlepší asi hyundai. To nemusí být špatně, bude to kopie renomovaných, ale se servisem to bude asi marné. Na druhou stranu to stojí kolem dvou tisíc, takže než s edostanete na cenu philipse za patnáct klacků, nějakou práci to udělá.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Články od našich partnerů
  Levnější stín s venkovní roletou VELUX
  HELUZ opět hledá fotku, která zastíní všechny ostatní
  Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
  Archiv článků od partnerů