Sklokeramická deska, která "nepípá"?

Profilova fotka
Máte někdo tip na sklokeramickou desku, která nemá takovou tu funkci alarmu a nepípá pokaždé, když na ní něco položíte? Mám pocit, že dneska už se takové snad nevyrábí :-( . Máme aktuálně desku, která neustále alarmuje, i když třeba jen zavadím o plotýnku utěrkou, nebo na ní cokoliv položím, umývám ji houbičkou atd....je to k zbláznění! Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když je vypnutá, tak nepipa žádná, ne? Když nevarim, vypnu jí a pak se na ní házím i nářadí a nedělá nic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slabici Naše Whirpool alarmuje pouze když položíme něco na ovládací tlačítka. Ale taky mě to někdy rozčiluje, zvlášť když je deska zamčená a nehrozí že by se omylem zapla.
Odpovědět
Profilova fotka
jsou desky ktere maji "funkci čištění" tz. že kdyz ji chces myt zapnes to a ona prave nereaguje na zakryti ovladavi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slabici ale pípá, naše taky když je vypnutá a chci jí umýt tak pípá
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme kupovali sklokeramickou desku v Ikea (vyrábí to pro ně tuším Electrolux) a ta nepípá. Nikdy jsem ji teda pípat neslyšela a to ji máme asi 6 let. Když se mi např. něco rozleje na desku, tak se automaticky všechny plotýnky vypnou, ale žádný zvuk to nevydává. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanie85 Díky za info, zkusím se poptat v IKEA. Co jsem se zatím dívala jinde, tak všechny desky už dneska mají tuhle pitomou funkci alarmu...nevím, jestli to třeba není nějaké nové nařízení, že to tak být musí :-p
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?