Televize - rozdíly u stejné řady

13. pro 201960
 • Podle mě jsou tam jen male rozdíly ve vzhledu. Černá 800,820. Stříbrná 810. Dále mají jiné podstavce. U té dražší verze ten podstavec vypadá betelněji, ale pokud půjde tv na zeď, tak je to jedno. Modelový rok i obraz by měl být stejný. Dle prodejnosti je na tom Stříbrná 810 nejlíp a poté Černá 800.

 • @tomas80
  Jelikož je to stejná řada, tak výrobci to dělají tak, že hardware je totožný, změní akorát trochu vzhled a do těch TV stejné modelové řady akorát nahrají software, kterým u rádoby dražších modelů jen odemknou nějakou funkci navíc.

  Kamarád je programátor a elektronik, vybral si televizi, která měla ve své řadě 5 modelů od 15.000 do 30.000. Koupil tu nejlevnější, nahrál software a měl TV za 30.000.

  Takže tak to funguje od výrobců.

 • Určitě bych TV vybíral na pobočce abych viděl rozdíly v ostrosti obrazu, pozorovacích úhlech, jaká ke výbava sviznost systému atd. Já se třeba rozhodoval mezi LG 60” a samsung 60” rozdíl byl evidentní a vyhrála LG a to kupodivu starší model 2015 měl lepší barvy a obraz jako novější model samsung. Jinak za mě LG. 😎

 • Sponzor fóra
 • Já jsem byl minulý týden ve dvou datartech. v jednom jela skvěle lg a ve druhém samsung. 😃 😃 😃 obě stejné televize. měli o něco lepší obraz než panasonic. to je fakt. přesto upřednostním panasonic.

  chci si koupit hodnu civic. televizi bych taky raději japonsko - plzeňskou 🙂 nic proti kia ceed ale honda je honda 😃

 • Máme Panasonic už 7 let a obraz je skvělý.

 • @tomas80  jasný každý má své priority, panasonica jsme také měli odešel ještě v záruce s tím ze byla vadná série a oni nám dali novou a lepší model ale teď kdyby my lehla po zaruce tak bych byl asi naštvaný.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Články od našich partnerů
  Levnější stín s venkovní roletou VELUX
  HELUZ opět hledá fotku, která zastíní všechny ostatní
  Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
  Archiv článků od partnerů