Vestavná digestoř. Jakou a nedat za ní celou výplatu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Prosím o radu ohledně vestavné digestoře. Plánuji zabudovat do horní skřínky. Kdo máte, jak jste spokojeni? Jaká je taková normální hllučnost? Všude čtu o zpětné klapce..budeme mít odtah vyvedený na střechu, takže musí být s klapkou..? Děkuji :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@jkjkj nemáš vůbec zač. digestoř jsme objednávali přes stolaře, co nám dělal celou kuchyni. máme přes něj všechny spotřebiče. mě ta digestoř dala taky hodně zabrat. docela jsem uvažovala o té catě, ale designem vyhrála tato. přítel sice mluví pořád o šetření, ale často si pak stejně připlatí za něco jeho oku více lahodícího :-N my koukali hlavně poměr odtahu a ceny. pak ten vzhled. hlučnost u nás fakt není to, co bychom extra řešili, ale vím, že to hodně řeší hodně lidí
Odpovědět
@blahova_andrea jak koukam na tvuj fotoblog bude to vymazleny baracek. Hezke a vkusne.
Odpovědět
Profilova fotka
@jkjkj no měl být, ale asi moc nebude :-D dochází finance, energie a začal se nám rozcházet vkus :-D zatím je to takové přítelovo ledové království a mé pokusy o zútulnění bývají odmítány. ale ony nám to zabydlí dětičky, tak se moc nebojím :-N snažíme se spíš o jednoduchost, minimum pracholapů a tak. takový ten minimál, co už je teď na ústupu. ale přítele industriál ani skandinávský styl nezaujal. v blogu mám vlastně spíš jen takové úvahy, co je dořešené, to pak mažu. uvidíme, co nám z toho vyleze :-)
Odpovědět
@blahova_andrea tak ja si myslim ze jednoduchost a minimalizmus nikdy nevyjdou z mody. Kdyz je dobry zaklad, co ty mas, doladis casem doplnky. Taky to mame tak. Letos je pry v kurzu zelené a fialova kuchyn, to by me moc nebralo, musi se rychle okoukat. Seda, kremova a bila je zaklad.
Odpovědět
Profilova fotka
@jkjkj tak fialová by neprošla ani u mě ani u chlapa. zelenou on by možná i bral, zatím docela lobuje za zelené doplňky :-D
Odpovědět
@andik.cz @blahova_andrea prave na ni koukam, je moc krasna, Mate sirku 50 nebo 70? kupovaly jste ji na netu?
Odpovědět
Profilova fotka
@jkjkj máme do klasické 60tky skříňky. širší by byla lepší, ale opět by nám nelícovaly skříňky a to by nám vadilo :-N pokud můžeš dát širší, tak do ní jdi. ale myslím, že nám bude stačit i ta menší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blahova_andrea Děkuji. Faber je opravdu krásná. Dávám ji to top výběru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hbboy mně zas přijde, že se tu nikdo nechtěl bavit o šířce kuchyně, tak nevím proč nám to tu vnucujete. Aby vás někdo placal po zádech jak jste šikovnej. Moc chlapů tu sem nechodí a jedna uživatelka tu psala, že když už sem přispívají, tak je to o měření přirození, nechápala jsem, teď už chápu. :-D Jinak ta vaše je dokonce hlučnější než ta naše, takže bych i o vaší napsala, že je to hlučný spotřebič. :-N A proč je vestavná na prd? To už nevíte. Když chce někdo vestavnou tak ta vaše moc inspirativní není. My třeba máme linku širokou 70 a nevidím to jako nutnost, je to úplně jedno. Takže bych z lidí, co to nemají hned nedělala hnupi. @jkjkj máme tu stejnou jako @blahova_andrea a nemůžu si stěžovat. Používám stupeň jedna i když smažím, jen když něco spalim, tak pustím víc, dvojku , ale spíš vyvetram. Stupeň 3 jsem snad zkoušela jako jestli jde... @blahova_andrea máte to moc hezké @majak78 měla jsem vizualizaci několik, od začátku jsem nechtěla na ostrůvku varnou plochu, nemám to ráda, chtěla jsem mít ostrůvek jako připravovaci. A varnou desku u zdi, právě i kvůli schované digestoři. Já totiž vařím tak, že u sporáku moc nejsem. Déle trvá příprava. Takže jsem měla i vizualizace, jak by si to udělala holčina, co mi vizualizace dělala. Ona by dala varný ostrůvek. Tubus bych si já nedala, když už vaření na ostrůvku tak jedině se stropní digestoři a nebo tou lustrovou, která se stahuje jen při vaření. Nakonec jsme dali na ostrůvek jen dřez. Zatím mi to vyhovuje a jestli budu chtít někdy novou kuchyň, tak je příprava pro vodu i odpad i u zdi.
Odpovědět
@andik.cz tak to bylo moc hezké :-) jsem se i tady pobavila. presne měření pindíků. taky jsem to moc nepochopila, ja bych obrovskou digestor nechtela ani zadarmo. ok holky diky, muzi se líbí tak jdem do ní. :-) bílá 52 :-) moc se tesim jak vidim na nasich 30m2 bude stacit.
Odpovědět
Profilova fotka
@jkjkj jo, taky se tu občas pobavim, moc často se takto nevyjadruju, ale tady už jsem nevydržela... ;-) akorát mě mrzí ty hrubky ]-( Jinak my máme taky všechny spotřebiče od stolare, a taky 52 a stačí, i když by se do horní skříně vešla i ta větší, ale dali jsme na radu a odtahne vše pěkně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andik.cz díky :-) já si taky myslím, že nám bude většinou jednička stačit, max. dvojka. okna dokořán taky udělají hodně :-) kuchyni jsme řešila jako ty. víc času mi bere prostě příprava, u sporáku člověk tolik být nemusí, pokud nedělá zrovna palačinky. takže poloostrůvek je fakt na přípravu nebo na to, abych byla k návštěvám čelem, když jim dělám kafe, mažu hubky, doplňuji obložené talíře...prostě čistá pracovní plocha čelem do centra
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jkjkj těším se pak na fotku bílé ;-) já ji původně chtěla. až pak mi došlo, že bílé skříňky jsou až ty nahoře a ne dole, tak by tam moc svítila. ale moc se mi líbila. ty budeš mít jaký dekor?
Odpovědět
Profilova fotka
@blahova_andrea zeptám se, máte digestoř s odtahem ven...Do pasivního domu se to určitě nedoporučuje kvůli vysokému odtahu digestoře a nedostačujícímu zásobení přívodního vzduchu z rozvodů. Jak tohle budete řešit, abyste se při spuštění digetoře neudusili ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@lucka_dc nemyslím si, že dosáhneme pasivu, ale ano...i toto mě už napadlo, ale to je otázka spíše na chlapa :-N pokud nebude rekuperace, tak je řešením okno v kuchyni. pokud bude, tak netuším, jak to chce řešit, zda to rekuperace zvládne ošéfovat. už kdysi jsem mu říkala, že když chce reku, že by neměl chtít odtah ven. trvá si na svém, tak ať se s tím nějak popere. v mým kompetencích ani možnostech toto není :-|
Odpovědět
@blahova_andrea uplne obyc, lesk bilou, nedotazeny U, skrinky az po strop, zafrezovane uchyty, ted řeším jaky typ, libi se mi vic J profil, ale myslim, ze lista by se tam hodila vic. klasicke otevirani. Bar se dvouma zidlickami na jedne stane toho U. Vsechno v jedne rovine, nejdrive jsem chtela vyvyseny bar, ale uz se mi to moc nelibi. Barak se kolauduje v dubnu, stahovani v zari, tak mam jeste trchu cas. Pujdu se kouknout do kuchyn studia na ty profily a pak se rozhodneme.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
@blahova_andrea Jak jste s níám spokojená? Děkuji
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?