Vybavujeme kuchyň - seznam našich spotřebičů

4. čvn 2019420
  • @verunky  chci se zeptat k tomu Miele - pokud jsem spokojená s tím, co mi vytvoří/udělá Bosch, proč měnit za Miele? Upeče mi ta trouba kuře lépe? Už teď je dobré.

Ta dnešní honba za dokonalostí a značkou by měla mít nějaké meze a pro mně osobně je tou mezí cena 60 tis. za troubu 🙂

• @bayt  no, je to jak by te nekdo rikal ze ma dobre auto, ktere ho doveze z bodu A do bodu B - ted jde o to jak 🙂
    bylo by to na dlouho (vysvetlovat), a pokud si spokojena, tak to neres 🙂

• @verunky  hmmm do této doby jsem myslela, že pečením 😃

• Sponzor fóra
  • @hbboy  Poprosím, jakou mikrovlnku jste zvolil k troubě electrolux, každý mě odrazuje jiným nerez zpracováním, děkuji

• @nicol22  poprosím o info, jakou máš troubu a mikrovlnku, aby to k sobě pasovalo, bojím se rozdílného zpracování od stejné značky, děkuji moc

• @carbla  troubu ELECTROLUX EOB5851FOX a mikrovlnku ELECTROLUX EMT25207OX. Dohromady to vypadá takto:

• @nicol22  krásné děkuji 🙂

• jo jo přesně takto to mám i já

jen trouba má hranaté rohy a mikrovlnka kulaté

• @hbboy  Ahoj, mohla bych se prosim zeptat, jak vypadaji trouby rozsvicene? Predpokladam, ze jedna je bila a druha oranzova, je to tak? Děkuj! 🙂

• To netuším. Obě najednou nikdy nesvítí.

Nejsem teď doma, abych se na to po tmě podíval

• @elcza93  Máme electrolux 5750, svítí spíš do oranžova, teplejší barva. Ale žárovku si můžete vyměnit že.

• děkuji. Spatne jsem se vyjadrila, myslela jsem display, ten asi vymenit nejde 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Tepelná čerpadla BOSCH lákají nízkými náklady a snadnou obsluhou
    Cihly HELUZ zvyšují akustický komfort v bytech i kancelářích
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX
    Archiv článků od partnerů