Vysavač do RD o 150 m2 na zejména vinylové podlahy

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj všichni, už vybíráme vysavač :) chtěla bych Vás požádat o pomoc při výběru vhodného vysavače. všechny spotřebiče jsem si vybrala sama a teď fakt nevím.... vysavač bude do RD o podlahové ploše 150 m2, ve kterém jsou zejména vinylové podlahy (85%) a dlažba (15%). běžně se bude vysávat plocha cca 130 m2. nezáleží mi, jestli bude vysavač sáčkový, bezsáčkový nebo vodní - prosím, napište případné přednosti nebo vlastní zkušenosti... osobně bych se asi přikláněla spíše buď ke klasickému sáčkovému (s větším objemem sáčku), nebo k vodnímu (abych rovnou mohla setřít). cena vysavače by měla být do 4.000,- Kč. pokud bude sáčkový, tak aby nebyl problém s dokupováním sáčků. ještě jsem chtěla, aby měl účinnost vysávání tvrdých podlah A a zpětné emise taky A (nejlépe i celou účinnost A, ale to pak padá sací výkon, takže asi na tomhle úplně netrvám). není to však podmínkou - jen, aby to nebylo třeba F nebo G (to už je moc). těším se na Vaše tipy, Lenka
Odpovědět
1
2
Trchu to oživím, aktuálně, kupoval někdo vysavač na vinyl? Díky :)
Odpovědět
@davex Já jsem kupoval vysavač na všecko, na prach, na tekutiny, na drobky od jídla, když je někde kousek vinylu, tak to vezme i ten. Dále kousky PVC, dřeva, kousíčky dlažby. Zvládne i vyfoukat listí.
Odpovědět
@skunkos Já myslel vinyl, jako podlahu. Ale chápu to.
Odpovědět
Profilova fotka
@nase.lenicka zrovna taky vybírám nový vysavač a narazila jsem na tuto diskuzi, kde jste si koupila vysavač Electrolux ZCS 2240 VEL. Můžu se zeptat, zespodu na držadle má nějaký držák nebo něco takového, dá se to sundat? Děkuji :-) moc se mi líbí, ale něco na té trubce, za kterou se to drží, by mi tam vadilo..
Odpovědět
Profilova fotka
@maagda tam bych řekla, že by bylo lepší vodnní vysavač.
Odpovědět
Profilova fotka
@jardari Máte zkušenost s vodním vysavačem na vinylu? Já si ho koupila a teď se bojím, jak to bude fungovat v domě. :-) Trochu neuvážená koupě. :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?