Stavební povolení - dodavatelskY

Dobrý den, mám asi problém s tím, že chci stavět dům sám svépomocí. Na stavebním úřadě mi povolili stavbu za těchto podmínek (viz fotka). Žádnou firmu nemám kdo by mi to dělal. Jak to mám udělat při oznámení o začátku stavby stavebnímu úřadu? Nemám s tím žádné zkušenosti. Zastavěná plocha 270m2 na pozemku. Děkuji za odpověď!
Odpovědět
Profilova fotka
Každá stavba by měla mít stavební dozor. Také jsme stavěli svépomoci a dozor být musel. Sice jsme stavěli do 200m ale v tom zásadní rozdíl nebude
Odpovědět
A co jste meli psané v žádosti? Nebo co vám projektant napsal v textové části dokumentace? Že bude stavba dodavatelsky nebo svépomocí? Někdo se zřejmě upsal, pokud vy to tak nechtěli.
Odpovědět
Mám to v povolení napsáno stejně jako vy.Kontaktujte stavební úřad a oni vám řeknou co chtějí doložit pro stavbu svépomocí. ( V mém případě to bylo zajištění odborného vedení stavby - sehnat někoho s autorizaci pro pozemní stavby)
Odpovědět
@loiza dobrý den, to je někdo s tím kulatým razítkem? Nebo stačí nějaký vysokoškolák že stavební školy bez razítka?
Odpovědět
Musí to být autorizovaná osoba podle zákona č. 360/1992 Sb., tedy člověk "s kulatým razítkem".
Odpovědět
Musi to být osoba "s kulatým razítkem". Jak už psal @milanq.
Odpovědět
Prosím, doporučíte šikovného projektanta z Plzeňska na projekty přípojek, osazení domu, případně i na vyřízení stavebního povolení ? Prosím do SZ, 🙂 Děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?