Vyzvednutí stavebního povolení

Dobrý den. Nevíte někdo, jestli je možné si stavební povolení vyzvednout osobně když uběhlo více než 15dnů? U nás úřady stále fungují pondělí a středa pár hodin a dopis stále nepřišel i když už to je 21dnů. Děkuju
Odpovědět
Musíte počkat na vyrozumění o schválení stavebního povolení.. přijde vám doporučeně dopis
Odpovědět
Nám přišel email z úřadu, od oaní referentky. Já tam zavolala a za hodinu jsem ho měla v ruce.
Odpovědět
21 dni od dne, kdy jste obdrzeli rozhodnuti (stavebni povoleni)? Jestli to nektery z ucastniku rizeni neprevzal, bude mu za 10 dni vhozene do schranky a od toho dne se pocita 15 dni na odvolani. Pote, pokud se nikdo neodvola, nabyde pravni moci a vy ho dostanete pravomocne spolu s overenou dokumentaci a se stitkem "stavba povolena".
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Jsme ve stejne situaci, u nas 30 dnu a stale nic. Urad tvrdi ze se nevratily vsechny doručenky. Nektere posty je pry posilaji hromadne az treba za 14 dnu..Az budete vyzvedavat nezapomente na dolozku o nabytí pravni moci. A drzim palce at se nikdo neodvola. U nas kvuli labilni zavistive sousedce se vse protahlo na dva roky a od podani zadosti.
Odpovědět
@sofieflitchek To je strasny, zavist je hnusna. Ted uz vam dala pokoj a neodvola se? Dolozku by urednik zapomenout nemel.
Odpovědět
Puhelin 🙂 ...Nn urednik nema povinnost co se tyce dolozky. Stavebnik musi sam pozadat. Ale treba nekde jsou tak dobří urednici. Tady ne. Jj sousedka ted posledni odvolani uz to prislo z kraje dal se odvolat nelze. Jedine vyssi instance ale ty uz taky zkousela pri uzemku a smetli ji. Nadto se nedodrzuji lhuty, arogantni urednik nezna stavebni zakon atd...bylo to opravdu trnite martyrium... Uz nikdy vice.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?