Cena střechy bungalov, není to moc?

Ahoj, co říkáte na cenu střechy na klíč viz. nabídka? přijde mi to celkem dost. Díky za názory a třebas infa na kolik Vás vyšla střecha na bungalovu. Díky :)
Odpovědět
No nevím...Plocha střechy 240m2, to máte jakou plochu základové desky? Mi to přijde teda opravdu hodně...hlavně chtít za dovoz vazníků na stavbu 11tis., to mi hlava nebere. Já budu mít sice krov klasický, ale dopravu na stavbu mám zdarma. Obecně položky na přesuny hmot jsou položky, kde si firmy lehce schovávají zisk. Cena za latě je normální, práci si nechá každý zaplatit. Podle mne můžeš smlouvat v řádu procent, a to 5-10%. Nedokážu ohodnotit klempířinu, ani tašky, to bych zkusil poptat zvlášť.
Odpovědět
Profilova fotka
no ta cena mi přijde normální, my měli 2 střechy - dům a garáž, celkem plocha asi 270m2, celkem komplet nás to vyšlo asi 345 tisíc, ale svépomocí, kromě krovů za ty jsme dali celkem 155 tisíc a pak něco málo za klempířské práce a částečné pokrývačské (ale to bylo asi jen 25 tisíc), tašky jsme si pokládali sami, folii taky. A to jsme měli ještě o něco levnější tašky - máme KM BETA Hodonka. Kdybychom to měli komplet od firmy tak dáme o 100 tisíc víc, nechali jsme si dělat nabídky a všechny byli tak podobné.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme nejnižší nabídku 480tis zatím.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?