DEK ci Evromat?

Ahoj, mate nekdo zkusenost s Evromatem? V CN se lisi jen o tri tis.,DEK je drazsi, ale mame s nin zkusenosti. S Evromatem vuvec zadne. Navic je DEK vetsi, takze treba bude mit i lepsi vyjednavaci pozici v případě nedostatku tasek od výrobce. Tezko rict. Co byste zvolili? Ostatni prodejci jsou drazsi. Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@luj89 My brali od evromatu přes známého, cena ta byla nižší, jinak dodávka dobrý až na pár drobnosti že si asi špatně přečetli e-mail kde jsem popsal situaci jak to chceme, takže když jsem šel na pokládku krytiny tak jsem zjistil že nemáme půlky tašky a chyběli nám samozřejmě i plné tašky, protože si ne přečetli e-mail a koukaly se na plán střechy který byl upravený a já to popsal níže, takže ihned jsem volal kamarádovi ať s tím něco dělají, tak pak jsem dostal kontakt na obchoďáka a už jsem slušně urgoval,( no byl jsem taky slušně vytočenej) dodali to myslím že do mesice, půlky přivezl osobně obchoďák cca po týdnu a pro zbytek jsem si jel osobně do stavebnin. Pak jsme jen ještě měnili objímky na uchycení svodu do zdi nechtěl jsem klasické s trnem ale s hmoždinkou ale to už byla spíše má změna. Ale záleží jaký kraj, je to jen o lidech.
Odpovědět
@jarin1 dekuji, nakonec jsem vzala v DEKu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?