Dodavatel vazníků východní Čechy

Ahoj, právě vybírám vazníky. Cenově se mi nejvíc zamlouvají Kasper Trutnov, GASET Žamberk a Viktorstav Chrudim. Kasper je taková jistota (ale dražší a s delšími dodacími lhůtami), nicméně na zbylé dva nemám žádné reference. Najde se tu někdo, kdo má od nich střechu? Poptávala jsem samozřejmě i vzdálenější firmy, ale cena pak kvůli drahé dopravě neúměrně narůstá... Anebo se pochlubte svým dodavatelem... Díky všem.
Odpovědět
Ještě přidám Vazníky Janeček (Solnice)
Odpovědět
Tak zkouším ještě posunout téma... Vážně nikdo nic?
Odpovědět
Máme Kasper a spokojenost. Všechno si s nima řešila firma co nám dělala střechu, ale nebyl jediný problém.
Odpovědět
Profilova fotka
@noemi77 Sice ještě neděláme vazniky ale zamlouvá se nám více Kasper ačkoliv cenu mají stejnou s dalšími nabídkami oproti jedné která je dražší a to je lusta Štětí ale myslím ze to bude dané větší vzdálenosti od nás, jinak poptával jsem BIOS, Durdovič Ján a ty byly srovnatelné jako Kasper jenže Kasper je dost známa a kvalitní firma dle recenzi samozřejmě i BIOS a Durdovič ale nějak se my více líbí Kasper kde nabízí 4 straně hoblované a vysušené řezivo které je tepelně ošetřené a nemusí se impregnovat. Dokonce my posílaly na dotaz doporučení ose technické univerzity v Praze že takto ošetřené dřevo doporučuji více než to impregnované povrchově. Ještě co je dobra firma tak u Mělníka pila střemy
Odpovědět
@noemi77 zkuste Pila Koš u Olomouce, jsem z MS kraje a i kdyz byla doprava 80 km,vyslo to lip nez zdejsi firmy. Celkem spokojenost,nabízeli spoustu reseni, ulozny prostor, silnejsi vazniky kvuli solarum, zaklopeni atd...
Odpovědět
@jarin1 BIOS pro nás vyšel o 16% dráž než Kasper, je to právě hlavně tou dopravou. Tepelně ošetřené řezivo právě nabízí pouze Kasper (ze mnou oslovených), ale zase má nejslabší materiál (45 mm) a nejmenší počet vazníků (rozestupy 120 cm). Psala jsem, že sháníme po východních Čechách, takže firma od Mělníka si nebude to pravé, ale třeba se hodí někomu jinému 🙂
Odpovědět
@paveler Pilu Koš jsem taky měla v hledáčku, ale když se mi začaly vracet ty nabídky od vzdálenějších firem s drahou dopravou, tak jsem je vyřadila. Přece jen je to od nás 200 km, zatímco mnou zmiňované firmy cca 40km. My máme ty vazníky celkem levné, takže doprava pak udělá hodně...
Odpovědět
Profilova fotka
Mám vazniky z GASETU Žamberk. Cenu jsem neporovnaval. Chtěl jsem osvědčenou firmu, mám to k nim kousek cena byla rámci stanoveného rozpočtu. Nekupuju věci podle ceny ale podle kvality.
Odpovědět
@ozzy77 No já nakupuji pokud možno podle obojího (v rozumném poměru 🙂 ) a nám GASET vyšel jako jeden z nejlevnějších. Narazila jsem na ně ale čistě náhodou bez jakýchkoli referencí, takže jsem ráda alespoň za tu tvou. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@noemi77 Jasný je to různé dle dopravy, ale to neznamená ze je pila Mělník dal ze by nemohla být nižší cena oproti jiným, také záleží na tom zdali poptas přes e-mail nebo prijedes osobně pak ta cena se taky liší. To vím od kamaráda který tam jel osobně a dal mu lepší cenu, je to proste o lidech. Ale jen jsem hodil typ samozřejmě i pro ostatní. S tím kasperem máš pravdu ale to zas není problém říct hele chci menší rozteče vazníků, takže si připlatíme ale máme kvalitní vazniky. Bios má řezivo 50 mm tak myslím že o proti Kasper se to vykompenzuje suchým dřevem které má větší pevnost než dřevo nevysušené.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?