Jak vypadá střecha s taškou Zenit nebo Tegalit?

Uvažujeme o střešní krytině od Mediterran Zenit a nebo od Bramac Tegalit. Líbí se nám tvar té tašky, chtěli bychom barvu cihlovou. Bohužel ale nikde snad není žádná vyfotografovaná. Prosím, nemáte někdo z této krytiny střechu? Mohli byste se mi ozvat třeba do IP, abych nakoukla do Vašeho albíčka. Jste s ní spokojeni? Díky Katka
Odpovědět
Profilova fotka
My máme Tegalit, červenohnědý. Vypadá skvěle, zatím spokojenost, bydlíme půl roku, střecha je položená asi rok, takže prožívá druhou zimu. Hodně záleží na práci tesařů a pokrývačů. Musí do být perfektně nalaťováno a dobře položeno. Tím, jak je krytina rovná, každá chyba vynikne. V okolí máme docela dost domů s Tegalitem, ale hodně z nich má tu střechu jakoby jemně "vlnitou", není to položeno dobře.
Odpovědět
Tak my máme taky Bramac Tegalit ale černou a nechali jsme si dát i dvě řady protisněhových tašek (dle pokrývače jsou u této krytiny velmi důležité, aby padající sníh nestrh okapy) a s těmi máme pořád problémy (bílá vytékající tekutina z přilepeného "nosu"). Už dvakrát nám je měnili, vždy s tvrzením, že je to nová technologie a že už by to dělat nemělo. Nicméně, pokud to je pravda, tak i přesto novou technologii stále nevymysleli... Dělají to každé tašky, které nám Bramac na střechu dá a jsem přesvědčená, že by to dělali i páté nebo šesté várky. :-( Už jim nevěřím a jsem velmi překvapená, jak si taková velká a známá společnost nedokáže tyhle věci dát dopořádku a maže zákazníkům med kolem huby a furt dokola vyměňuje tašky a nestáhne tuto "nedotaženou" krytinu (protože si myslím, že bez patřičných protisněhových tašek je opravdu nedotažená) z trhu, místo toho nabízí poškozeným zákazníkům obyč. háky a novým zákazníkům tuto skutečnost neprozrazuje. Za sebe bych tedy doporučovala Mediterran, nejlépe stejně Tondach Figaro. A pokud už se rozhodnete pro Tegalit, tak bez sněhovek a s hákama. Vyhnete se tím oborvským problémům! ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?