Krokve

Mám dotaz, spíše na již bydlící uživatele. Mám v plánu nadkrokevní izolaci s viditelnými krokvemi a rozhoduji se jaké krokve? Volili jste jen klasické, hoblované, nebo lepené profily KVH popř. BSH? Díky za rady a zkušenosti,
Odpovědět
@iamondras taky máme nadkrokevní izolaci a plánovali jsme viditelné krokve. Použili jsme KVHčka a to především proto, že jsou cenově i časově dostupnější než BSH. Dělalo se s tím dobře, výsledek byl taky dobrý (hranoly jsou přesné, byť nemusí být jak BSH na milimetr), ale nakonec jsme stejně krokve zespodu zaklopili kvůli finálnímu vzhledu celého domu. Nicméně co vidím i kvhčka u sousedů v ulici, tak mají přiznané a ani se jim nijak nekroutí po nějakých 6 letech?
Odpovědět
super, díky za info..a o klasických hranolech jste ani neuvažovali z důvodu kroucení a praskání nebo?
Odpovědět
@iamondras no sehnat vyschlé dřevo v klasickém hranolu je velký problém, objezdil jsem i pily na okolí, nicméně všechno skoro surové a jde to pryč kvůli velké poptávce. A na přiznané krokve bych se toho bál právě z důvodu kroucení, protože to nebude na konci ukotvené
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?