Nadkrokevní izolace linitherm

Ahoj, máte někdo zkušenosti s nadkrokevní izolací linitherm? Děkuji 🙂 🙂
Odpovědět
@rymarovchalupa já ne, dva mí známí mají nějakou nadkrokevní izolaci, ale nevím od koho. Já bral nějaké PIR desky, ne do nadkrokevní izolace, ale nabízejí je také, od PAMA www.nadkrokevne.cz/, vše naprosto v pohodě, stejně tak produktový manažer pan Láznička a pak taky jsem bral přes stavebniny nějaké desky od PUREN www.puren.cz/. Já bral desky do podlah (puren) a na stropy (pama), nejdráž mi z nabídek vycházel kingspan, u toho nevím, jestli dodává desky pro nadkrokevní izolace. Co jsem si dělal tenkrát trochu přehled v tom, co trh nabízí, a nebylo toho úplně málo, tak i přes velmi podobné parametry byly poměrně značné cenové rozdíly, takže určitě si zjistěte nebo poptejte vícero dodavatelů. S takovýma deska se rychle větrá peněženka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rymarovchalupa máme nadkrokevnį izolaci PIR od PUREN, absolutní spokojenost. Koupeno v Německu, mnooohem levnější než u nás
Odpovědět
@esmeralda2 koupeno v německu s vlastní dopravou nebo jejich? Mě se to už asi týkat nebude, ale čistě ze zvědavosti se jednalo o řádově jak výhodnější cenu oproti českým? Mě ta Pama potěšila jak asi nejpříznivějšíma českýma cenama, tak i slušná podpora v případě dotazů a pod.
Odpovědět
Profilova fotka
@radim83 ta konkrétní izolace: cena u nás 41 Eur/m2, v Německu 25,4 Eur/m2, šrouby u nás 49,90 Kč/m2, v Německu 0,97 Eur/ m2 (potřebovali jsme jich 600), všechno bez vyjímky levnější než u nás. Od Němců jsme dostali nabídku na kompletní materiál na izolaci, na které oproti stejné nabídce od Čechů jsme ušetřili 8 000 Eur. Dopravu jsme si (ochotně) zaplatili sami (necelé 4 000 Kč)
Odpovědět
@esmeralda2 Dobrý den, brala jste to přímo na stránkách puren.de nebo v nějakých stavebninách? Případně prosím o odkaz. Protože když kouknu na německé ceníky, tak jsou ceny +- stejné. Díky!
Odpovědět
@mpavka to že jsou ceníkové ceny podobné se mi také někdy u něčeho potvrdilo, ale občas při oslovení s konkrétní poptávkou se mi tady v Čechách poštěstilo, že v nabídce byla menší či větší sleva a ceny byly oproti ceníku příznivější.
Odpovědět
Profilova fotka
@mpavka ne, navštívili jsme jedny stavebniny, které prodávali tu izolaci. Tam byli velice vstřícní, a tak se nás ptali, co že to budeme zastřešovat a nabídli nám, jestli jim dáme projekt k té střeše, že nám spočítají a nabídnou veškerý k tomu potřebný materiál (bez tašek). Tak jsme to udělali a toto byl výsledek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?