Noční rány z pod střechy (půdy)?

Prosím moc o radu.... Máme nově postavený bungalov - valbová střecha bez střešního okna s pochozí částí (část je udělaná jako podbitá pochozí půda). Bydlíme v něm cca 14 dní. Před 2 dny se začaly ozývat v nočních hodinách veliké rány jakoby z oblasti střechy (půdy). Jsou to "šlehy" jako když někdo šlehne kovem o kov a přitom vystřelí z pušky. Rána je fakt ohlušující. Není ale nikde nic vidět. Před týdnem nám dali na střechu fotovoltaické panely, ale ty ještě nejsou zatím funkční. Nosnost pro střechu v pořádku. Dle elektrikářů to s nimi ale nesouvisí. Pokud máte někdo podobnou zkušenost prosím moc o radu, už nevíme na co se máme zaměřit. Díky M.
Odpovědět
Profilova fotka
@mirkapob nepovolila se někde trochu krytina? Jak v domě,kde jsem vyrůstala,tak na chatě nám podobné rány dělala povolená taška - jedna plech, druhá klasika pálená.
Odpovědět
Zkusíme se podívat, ale v noci bylo bezvětří, tak nevím o co by se zvedala. Ale koukneme se. Díky za tip
Odpovědět
@mirkapob při změnách teplot může docházet k podobným rázům díly dilatacím. Kdysi dávno, co jsme se nastěhovali se nám taky ozývaly z domu různé pazvuky. Dokonce mě několikrát žena tak zblbla, že jsem obcházel dům, zda tam není nějaký zloděj. Postupně se to buď usadilo, nebo jsme to přestali vnímat.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?