Rozdílný přesah - díra

Dobrý den, chci se zeptat…moc se mi nezdá toto místo v přesahu naší střechy. I přes oplechování a mřížku tam stejně zůstala díra a navíc je tam z boku viditelně nenatřená palubka. Jak esteticky, tak prakticky úplně o ničem. Co s tím? Chystám se na zhotovitele, ale co by s tím měl udělat? Ráda bych byla trochu v obraze než zakročím 🙂 Děkuji
Odpovědět
@barebare není jednodušší vzít štětec a natřít si to ?
Odpovědět
A ta díra? Nechali jsme si dělat střechu na klíč, tak člověk tak nějak čeká, že si nebude nic dodatečně natírat atd. Navíc barvu jsme řešili taky se zhotovitelem, ani ji u sebe nemáme.
Odpovědět
Teď máme v okolí několik případů, že do takových děr lezou zvířátka…v horším případě kuna, která tam pak nadělá spoušť…zaplatili jsme si za celoplošné bednění, aby to bylo pořádně uzavřené a najednou díra…já tomu nerozumím, ale ideální mi to nepřipadá…
Odpovědět
@barebare ideální to samozřejmě není a ta díra by měla být zakryta. Bohužel, řemeslníci nejsou ideální a Vy máte dvě možnosti. Rozčilovat se a dohadovat se z firmou nebo si to dodělat.
Odpovědět
Ano, otázka spíše zněla, co s tím? Jak to tam tedy mělo být, aby to vypadalo nějak slušně? Plech, dřevo…?
Odpovědět
@barebare vzal bych dřevěný špalík, mřížku bych na kraji odehnul a špalík bych tam něčím přilepil (mamut, disperzní lepidlo apod.). Po vytvrdnutí bych mřížku sponkovačkou případně hřebíčky zafixoval a natřel to. Pro mě je to taková prkotina, že bych si to radši udělal sám. Otázkou je, zda chcete být důslední a dohadovat se s firmou.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?