Stodo/Contiton 12 a Samba 11

Dobrý den, uvažujeme o taškách Stodo/Contiton 12 a Samba 11. Chtěla bych vás požádat o recenzi po letech. Máte někdo problémy s mechem. Chceme černou glazuru Amadeus. Předem díky
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od pavlareslova:

Dobrý den, uvažujeme o taškách Stodo/Contiton 12 …
@pavlareslova Chudáci susedia, čierna glazúra...
Odpovědět
Profilova fotka
Žádný mech, střecha jako nová a po dešti defakto nová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám a super nelituji
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od pyramis:

Žádný mech, střecha jako nová a po dešti defakto …
@pyramis a kterou z těchto dvou máte? :)
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od ambrozek:

Mám a super nelituji
@ambrozek stodo12 nebo samba 11?
Odpovědět
Profilova fotka
Netuším co je contiton, ale máme Stodo 12 a trochu na ní mech máme, ale dům stojí už 13 let a doteď v něm nejsme, takže kdyby se v něm denně topilo a větralo jak má, tak tam podle mě nebude....mech je jen na spodní hraně tašky, na ploše povrchu není 😉 ... líbila se mi tenkrát i Samba, ale Stodo je podle mě nadčasovýho tvaru 😁
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od pavlareslova:

@ambrozek stodo12 nebo samba 11?
@pavlareslova Vybral jsem Sambu, protože mám na části střechy (pultové vikýře) malý sklon a Samba je právě pro její vlnku pro toto vhodnější. Když prší a fouká, tak je vidět, jak se déšť od tašek "odráží". Samba imo vypadá lépe na větších střechách/plochách. V ulici, kde je 13 domů má 12 tmavou střechu z toho 3 glazuru a nikdo si nestěžuje...
Odpovědět
Profilova fotka
Samba 11, černá glazura, rozpracováno :)
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od pavlareslova:

Dobrý den, uvažujeme o taškách Stodo/Contiton 12 …
@pavlareslova Problém s mechem na střeše nesouvisí s krytinou jako takovou ,ale s povrchovou úpravou krytiny a okolím střechy.Čím hladší krytina a lepší povrchová úprava,tak tím delší čas než se vytvoří mech na střeše .V případě, že se střecha nachází v blízkosti stromů, prašné prostředí apod tak na krytinu působí tření.Vitr sebou nese prach,částečky písku a obrušuje povrch krytiny,kde se tvoří póry a v nich se začne vyvíjet mech .Pak když je část střechy na stinném vlhkém místě a navíc je krytina hrubší ,začne se lišejník tvořit rychleji.Takze pokud si vyberete krytinu s hladkým povrchem a dobrou povrchovou úpravou a navíc budete svou střechu čistit a pečovat o ní ,tak lišejník nemusíte mít nikdy .
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?