Střešní krytina Betonpres

Dobrý den, chci se zeptat zda je tu někdo, kdo má zkušenosti se střesní krytinou od firmy Betonpres s řadou Exclusive? :) Líbí se nám odstín břidlicově černá :) Děkuji za rady a zkušenosti :)
Odpovědět
Takhle vypadá na střeše, ale položená je 2 týdny, takže žádné bohaté zkušenosti. 8-)
Odpovědět
@tmnj Vypadá moc dobře! :) Děkuji za fotku :) Pořád váháme jestli Bramac nebo Betonpres...
Odpovědět
Zeptej se za 20 let. :-D Nám krytinu navrhla firma co nám staví dům a přiznám se, že jsem to moc nezkoumal, připadají mi tyto debaty dost akademické.
Odpovědět
A je to rada Exclusive nebo Optimal? jsem mel za to, ze ta rada Exclusive je vice leskla.
Odpovědět
Já ji mám vyfocenou takhle :) Je to ta úplně dole vlevo, ta vpraco co vykukuje je Optimal :)
Odpovědět
@mart85 my máme řadu Exclusiv, ale víš jak je to s fotkama, většinou klamou.
Odpovědět
Jasne, diky za info. Kvuli usazeninam bych radeji volil hladky povrch... ale na druhou stranu se bojim, aby to nebylo moc leskle. Mrknu na to jeste nekde osobne, kazdopadne na fotce to vypada dobre ;)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@mart85 Jakou jste nakonec vybral? Mam ted uplne stejne dilema. Chci hladkou ale mam strach aby nebyla moc leskla
Odpovědět
Profilova fotka
Nám ji doporučil pokrývač 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@doubkovaadriana tohle je taška Beton Exclusiv břidlicově černá
Odpovědět
Profilova fotka
@doubkovaadriana a na střeše
Odpovědět
@dita_a_ivan děkuju, nakonec jí sme se pro ní také rozhodli
Odpovědět
Článek se načítá
Nemam osobni zkusenost ale budeme stavet pristi rok s jednou firmou a ti pouzivaji jen toto. Byl jsem se divat na 3 domy, vse postaveno pred 4-6 lety a bez problemu. Strecha vypadala jak nova.
Odpovědět
@doubkovaadriana Nakonec mame Optimal a spokojenost. Ale podle me ani lesklou variantou neudelate chybu 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?