Změna barvy krytiny

Ahoj moc prosím o vaše zkušenosti a názory. Máme stavební povolení a zahájenou hrubou stavbu, teď došla řeč na střechu a nějak jsem nepřemýšlela nad barvou. V projektu máme klasickou oranžovou pálenou tašku ale nakonec jsm si vybrala černou engobu. Můj dotaz zní: stačí ohlasit stavebnímu úřadu změnu před dokončením stavby nebo musím řešit nějakou změnu stavebního povolení? Koukala jsem do regulativ obce a nemáme daný omezení co se týče střechy. Pani na SÚ není moc vstřícná a chce aby jsme se řídili podle stavebního povolení co už máme. Moc děkuji za vaše názory 😉
Odpovědět
Ještě bych dodala že ve stejné ulici jsou domy které mají také černou střechu 😉
Odpovědět
Paní na SÚ ignorujte. V projektu mám to samé a na střechu jsem si dal černou betonovou tašku. Pokud obec nemá platný regulativ, tak Vám může akorát políbit šos. Hlavně se nenechat zastrašit.
Odpovědět
Pokud jsou domy v ulici s černou střechou, bez obav jí tam dejte také. Nakonec to nikdo nebude řešit.
Odpovědět
@tente84 Neměl jste pak problém při kolaudaci??
Odpovědět
nám projektant říkal že si můžeme měnit co chceme, a jak začnou prudit tak je to už buzerace.. myslím barvy podlahy atd.. takové ty menší věci
Odpovědět
ideálně se zeptat stavebního dozoru nebo projektanta..
Odpovědět
Leda byste byli v pamatkove zone, jinak to asi nebude problem. Ale vzdy je lepsi se zeptat. Zmena stavby pred dokoncenim se resi zadosti o zmenu a je u ni obdobny postup, jako pri stavebnim povoleni. Az po povoleni zamyslene zmeny muzete tu zmenu provest. Mozna jste si tohle predstavovala pod "zmenou stavebniho povoleni". Spis si myslim, ze pri potvrzeni dokonceni stavby po vas jen budou chtit cervenou tuzkou v overene dokumentaci prepsat vsechny zminky o oranzove krytine na cernou krytinu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?