Polyuretanová stěrka na podlaze

Profilova fotka
Zdravím, plánujeme v přízemí na podlahové topení poly štěrku, měla by být měkčí a pružnější než epoxidová. Chceme ji na celé spodní patro asi 85m včetně koupelny. Budou děti a plánuje se i menší pes. Máte někdo zkušenosti?
Odpovědět
Dobrý den, mohu se zeptat, zda jste zrealizovali PU stěrku do spodního patra a jak jste s ní spokojení? Právě o ni uvažujeme do obyvákokuchyně a chodby, děkuji
Odpovědět
@evakope My budem mit v celem dome microtopping...
Odpovědět
@bayt ha tak to se musím podívat co vůbec je 🙂), děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@evakope dobrý den,ano máme ji a zrovna čekám email na soudní poplatek, protože ji reklamuje mě. Vybrala jsem špatnou firmu a pan nám sem dal málo materialu,jinou barvu i povrchovou úpravu,jednání taky na hulváta s ním. Ale jinak bez těch vad a na začátku to vypadalo dobře a je to měkčí a určitě by bylo víc být tu víc materiálu. Šla bych do toho znovu ,ale s jinou firmou. Každopádně se to chová trochu jako odolnější dřevo a nemůžu úplně posoudit se správnou PU stěrkou. Spadla nám třeba Dřevěná soška z krbu a udělála 1cm prasklinu. Každopádně ale půjdem do dlažby,pokud u soudu uspějeme a nemalé peníze se nám vrátí zpět
Odpovědět
@evakope Sterka na cementove bazi, ultratenka, hodne odolna a vzhled betonu resp. stuku. Neni to proste tak jednolite a vypada prirozeneji. Teda v PU delaji napodobeniny betonu, ale vypada to hur. Zalezi, co si predstavujete za vysledek.
Odpovědět
Profilova fotka
@bayt a není to pórovitý?nebo jaká je povrchová úprava?a když je to tenký co pak při nějaký prasklině když na to něco spadne,to jste pak na betonu hned ne? Každopádně jdu googlit 😄 ale stejně dáme dlažbu pro jistotu už. A jestli prozradíte i firmu klidně do zprávy nevím jak je to s pravidly. Dekuji
Odpovědět
@pavlina_koudelkova Mrkněte se, jestli vás povrch zaujme, a pokud ano, do SZ napíšu firmu. V dnešní době se používá v moderních vilách i v hotelech, v koupelnách i na podlahách. Je voděodolný a je hodně odolný, poškodit se ale samozřejmě dá, jako úplně každá podlaha. Dá se ale opravovat. Kdybych nedala ten microtopping, taky dám dlažbu. Ale jako velkou výhodu pro úklid vidím absenci spár.
Odpovědět
Profilova fotka
@bayt tak já se na to ptala pána co dělá PU podlahy,říkal že to dělali v zahraničí,tady se o sterksch zatím moc nevědělo a že to dělalo často i problémy a skrz údržbu nic moc ten povrch.l a že to má na zdi akorát u sebe. Ale tak určitě bych se zajela podívat na realizace a budete mít jasno,zkusite si údržbu apod na vlastní oči pokud se už tak nestalo. Každopádně hodně zdaru 🙂
Odpovědět
@pavlina_koudelkova To zalezi na povrchu, ja chtela schvalne ten trochu drazsi dokonale hladky, plus ve sprchaci urcite zalakovane. Myslim, ze podlahy jsou jednodussi, pri trose sikovnosti je clovek zvladne sam. Steny horsi.
Odpovědět
Profilova fotka
@bayt tak jsem zvědavá a kdy budete dělat? Dejte pak info🙂
Odpovědět
@pavlina_koudelkova v kvetnu 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících

Odpověď na příspěvek od bayt:

@pavlina_koudelkova v kvetnu 🙂
@bayt Dobrý den, jak Vám dopadly podlahy? Hledám info o litých podlahách kde to jde, místní stavebnicí si pod tím vším bohužel představují podlahu v garáži nebo hale...🤷🏻 Takže ani s firmou mi neporadí.
Odpovědět
Článek se načítá

Odpověď na příspěvek od oleeee:

@bayt Dobrý den, jak Vám dopadly podlahy? Hledám …
@oleeee Dobrý den, teď jsme dokončili - cementovou stěrku. Mam v albu. Realizátory často doporučí výrobce.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od oleeee:

@bayt Dobrý den, jak Vám dopadly podlahy? Hledám …
@oleeee my teď čekáme na rozhodnutí soudu. Protože firma nám to odflakla a je to jiný než sme chtěli a ještě ušetřili na materiálu.takze nebrat od Václava Z. Epox ..
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od pavlina_koudelkova:

@oleeee my teď čekáme na rozhodnutí soudu. Protož…
@pavlina_koudelkova Aha, to je mi lito :( Je to boj :(
Odpovědět
Nechal jsem si pro přehled udělat orientační CN na PU stěrku, tl. 3-4mm, plocha 110m2, cena cca 1800,-/m2.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?