Strop 2,30m, máte takhle nízké stropy? Jde si zvyknout?

Profilova fotka
Ahoj, kompletně předěláváme starý dům, straší část domu má klenbové stropy, které jsme se rozhodli zateplit vatou a zadělat sádrokartonem. Po tom co se na stropy dá sádrokarton vznikne strop s výškou 2,30 možná 2,40 mám z toho docela strach, aby to nebylo moc nízké :-( Máte nikdo takhle nízké stropy? Jde si na to vůbec zvyknout?... Moc děkuji za jakékoliv reakace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monikaaa123 my budeme mít v patře 2,40 - máme plnohodnotné patro, takže bez šikmin, sama jsem zvědavá, jaké to bude, ale hodně jsem to řešila i s lidma tady a prý je to OK. Dole máme 2,63 cm, tam to bude lepší...
Odpovědět
Profilova fotka
@keila děkuji za reakci:) no také to pořád řeším a každý mi říká že je to ok, ale stejně mě zajímá reakce ještě někoho jiného...stejně mám strach, aby to nebylo moc stísněné:(
Odpovědět
@monikaaa123 ... jde i to to, jak jste vysocí .... vyšší lídé nízkej strop vnímaj jinak ... pro srovnání: já byla teď pracovně na jedné stavbě, kde maj stropy 2,4 m a přišlo mi to ok (mám 173 cm), míň už bych ale nešla ...
Odpovědět
Profilova fotka
@monikaaa123 Máme novostavbu a v patře stropy 2,35m a v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
@evelynka25 děkuji, potěšila jsi mě:)
Odpovědět
My máme starší domek po rekonstrukci a protože jsme taky dávali SDK, tak máme výšku stropu 2,35 a je to v pohodě, rozhodně se stísněně nepřipadáme...
Odpovědět
Profilova fotka
@monikaaa123 My teda zatím stavíme, v 1.NP budeme mít 2,60, v 2.NP 2,48. Myslím, že kolem 2,4 m je standard výška. Jsem z paneláku, kde je 2,40 a je to opravdu v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V patře máme také 2,3 a zádný Mindrak z toho nemame :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle závisí čistě a jen na vás...já bych třeba v patře pod 2,40 nešla,už i to je na mě na hraně...měli jsme takový strop v paneláku a stačilo mi to...ale třeba pidi místnosti mě vůbec nepoznamenaly a v pohodě v nich žiju i v domě... :-)
Odpovědět
v podkroví se dělá podhled 2,3 v přízemí je normou u nových RD určených min 2,5m takže pokud nemáte víc jak dva metry tak to bude v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
Také máme stropy 2,35 a v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koupily jsme starý domek a stropy jsou tu udělané ve výšce 2,25 a nijak nás to neomezuje. Já jsem teda malá, ale přítel má 190cm a říká že mu to nijak nevadí. Jediný problém možná bude se závěsným lustrem nad jídelní stůl, ale to jsme zatím ještě neřešily ;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bydlíme v 3+1 a máme strop 2,35 a vůbec mi to nepříjde, a manžel má 190cm a vyloženě mu to vyhovuje :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?