JUPOL GOLD- skúsenosti? Je to vhodná farba do celého domu (prvý náter na omietku)?

Dobrý deň, bola nám odporúčená farba JUPOL GOLD. Máme šťukové omietky, na ktoré plánujeme dať penetráciu JUPOL PRIMER a na penetráciu 2x náter JUPOL GOLD biely do celého domu. Dnes nám to,ale iný známy vyvracal,že farba nie je dostatočne priepustná? Máte s touto farbou niekto skúsenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@nina004 Maloval jsem JUPOLEM CLASSIC (s kopretinou) jedno patro, válečkem (kvalitním od Duluxu). Kryje krásně ale dělalo to takové "vzory"- možná nevhodný váleček. Na fotce to vypadá horzně, ale ve skutenčosti si toho člově nevšimne nebo i když všimne, tak nabyde dojmu, že to je záměr. V přízemí jsem ale koupil DULUX Super Mat a už bych maloval jen s tímto. Krásně kreje, žádné "vzory" to nedělá, prostě super. Cenově je dražší než JUPOL Classic, ale stejně jako Dulux GOLD. Od té doby už budu malovat jen s DULUXem. Toť můj názor. Kdo nezkusil, nepochopí 🙂 P.S.: Jo a samozřejmě jen JEDNU vrstvu barvy. Druhá nebyla třeba. Máme sádrové omítky.
Odpovědět
Profilova fotka
oprava: Cenově je dražší než JUPOL Classic, ale stejně jako Jupol GOLD.
Odpovědět
@michaelscz ďakujem,skúsim pozrieť v obchode tú farbu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@nina004 Tak jsem se ptal stavebního dozoru (manželky) a malovali jsme 2 vrstvy.
Odpovědět
Ďakujem. Ja som skúsila technickú miestnosť natrieť tou JUPOL GOLD. A museli sme dávať tiež tie dve vrstvy na steny a na stop teda tri,ale šmuhy nerobí.
Odpovědět
Profilova fotka
@nina004 Je možné, že ten JUPOL GOLD bude podobný tomu DULUXu, když je to za podobný peníze. Tak hlavně že je spokojenost 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?