Poraďte tapetu / barvu, nábytek třešeň, krémová sedačka

Ahoj po dlouhém přemýšlení a hledání se na vás obracím o radu, názor jakou barvou nebo tapetou nebo kombinací byste vyřešili místnost kde je nábytek třešen a krémová sedací souprava?
Odpovědět
@luciifer Máme přesně to samé. Vymalováno máme smetanovou, tapeta za televizí - podklad smetanový a vzor hnědá a cihlová. Tu cihlovou jsme zopakovali za čelní stranou linky, kde jsou bílé skříňky. Mrkni do albíčka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také bych volila smetanovou. Dulux má krásné nové odstíny bílé a smetanové...se žlutým podtonem, s šedým podtonem...je toho hodně.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
chtěla bych aby to bylo moderní fakt vůbec nevim....
Odpovědět
aneri přesně takovou barvu jakou máš za digestoří na té stěně jsem vybrala u primalexu v colordesigneru nebo asi to není přesně ona ale působí tak na první pohled ale mám obavu aby to pak nebylo dost tmavé protože ta delší stěna je dlouhá
Odpovědět
@luciifer No po pravdě, jestli je ta stěna dlouhá, tak myslím, že by to tmavé bylo. My jsme ji volili jen proto, aby se barva z tapety někde zopakovala a ta stěna je krátká a ještě jsou na ní bílé kuch. skříňky. Navíc mám místnost opravdu hodně prosvětlenou - tři. franc. okna a kuch. okno (jih a západ). A co nějakou smetanovou tapetu? Takovou jen s tím decentním lesklým vozorem. Dát ji na jednu stěnu a zbytek vymalovat. Můžeš pak dát výraznější doplňky a tím interiér oživit. :-)
Odpovědět
právě že nad smetanovou jsem přemýšlela ale nechci aby zanikla ta sedačka máš nějaký tip na tapetu jakou bys tam tak viděla? mimochodem máš krásné bydlení :-)
Odpovědět
@luciifer No myslela jsem např. něco takového.
Odpovědět
jak se jmenuje ta tapeta nechala jsem si zaslat podobný vzorek a ten nebyl nic moc ale tenhle nevypadá špatne
Odpovědět
Je to vliesová tapeta Rasch je označena Fabulous Velvet 765786. Ty vzorky dost klamou, na stěně to pak vypadá jinak.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?