Skrabani zdi - je potreba?

Zdravim, chci se prosim zeptat.. Zajima me, zda musim skrabat zdi, jestlize bych natrel puvodni malbu penetraci, pak dal perlinku (lepidlo + sitka) a stuk a nakonec vymaloval? Diky moc, pekny vikend
Odpovědět
Jo je to lepší Pak stačí aby povolila barva a sjede vám to celé. Minimálně záseky co 5cm sekerou do toho až na hrubou, ale nejlepší je oškrabat
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, také doporučuji oškrábat. Nejprve 2x pořádně namočit houbou, a pak to jde širokou špachtlí samo, následně nepenetrujete a taháte lepidlo s perlinkou 🙂 Ať to jde od ruky 😉 Aleš Kafka
Odpovědět
@petrmosak Oškrabat ano, ale proč tam cpát lepidlo a perlinku? To je to nějak rozpraskané? Když jsem dělal rekonstrukci bytu, jen jsem oškrabal omítky, napenetroval a znovu vymaloval. Co jsem sekal nové kabely, tak se to zamazalo sádrou s pískem (trochu níž než okolí) a přeštukovalo. Důležité je, ty přeštukovné kusy zbrousit, protože škrábáním se všechna zrnka písku odstraní a v novém štuku jsou.
Odpovědět
@kofejn Delam rekonstrukci celeho bytu, tudiz i vysekavani drazek na elektriku ve vsech mistnostech a vzhledem k tomu, ze to je barak stary 60 let, tudiz i jeste zdi, tak to nejde vubec seskrabat, ikdyz to 10x namocim... tim padem me napadlo, jestli je moznost, ze to nebudu muset skrabat 😕
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?