Tapety a fototapety. Neokoukají se rychle?

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny náruživé stavitelky a zařizovatelky ;-) Právě řeším dilema, zda v interiéru vymalovat nebo použít na jednu stěnu nějakou tapetu (popřípadě fototapetu), hrozně se mi teď zalíbily. Mrkněte kdyžtak do mého alba, nějaké jsem tam hodila. Nemáte je někdo už třeba doma? Nejsem si jistá, jestli se to moc rychle neokouká. Díky za radu. http://www.modrastrecha.cz/album/albu...
Odpovědět
1
6
7
na tejto stranke ale je to v tom zozname navrhov trosku nizsie... a v pravom stlpci... sú to akoby obdlzniky a jeden cez druhy poprekladane... ale v zozname produktov som ju nenasla... :-( http://www.e-color.cz/page/shop.php?m...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte prosím radu vpiatok nám otapetovali v spálni za postelou na tapete dost vidno spoje a na pár miestach je to ako keby špinave pretože je to ružovkava tapetka a aj lep na pár miestach zase na fialovej vidno take leskle ako keby pretečené,prosím ako to odstránit najviacma hnevá len to že to robila certifikovana firma!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Lusiana a čo tak reklamovať "montáž" (lepenie) tapiet??
Odpovědět
ahojte, viete mi poradit, kde by som zohnala samolepiacu tapetu /foliu/ matnu vanilkovej farby na renovaciu kuchynskej linky, potrebujem sirsiu sirku ako 45 cm, ktoru som uz nasla, ale nevyhovuje, lebo by boli spoje tapety v strede dvierok :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No práve som to reklamovala a má to príst posudit veduci tapetárov tak som zvedavá ako to dopadne,diky pa
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Prosím vás, nevíte zda vyrábí nějaké fototapety, které se hodí ne zrovna na rovný povrh, máme na zdi omítku s pilinama a nechce se nám to sundavat :-(
Odpovědět
urcite nie vsetky tapety na papierovom a vliesovom podklade vyzaduju hladky podklad.
Odpovědět
Bohužel všechny tapety vyžadují rovný povrch,a to z toho důvodu ,že tam kde tapetu nevyhladíte vám vznikne vzduchová bublinka.Díky tomu se vám tapeta nepřilne k povrchu,nevypne se a ošklivě to vypadá.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@ppperla a co to zrcadlo dát dolů a místo něj dát zrcadlovou folii?
Odpovědět
neumím si vubec predstavit jak se to zrcadlo dá dolů , je velké a těžké . To by s emuselo asi jedine rozbít a to si nedovedu představit . Proto jsme premýšlela nad tímhle
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ppperla tak to přelet tou zrcadlovkou,tu prasklinu před tím vyhlad třeba silikonem.
Odpovědět
a jeste mam jeden dotazek. Mam krb ale uz dluho je vsedni a a videla jsem tapetu jakoby bilych cihel a napadlo me ze pruh bych nalepila nad tu zed nad krbem. aby to vypadalo jako udelane z cihel,ale ja nevim jestli samolepící tapety se pak taiky samy neodlepí, kdyz se tam bude topit a bude ten komin celej nahratej teda ta zed .
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
Ráda bych obnovila toto téma. Uvažuji o fototapetě na celou jednu stěnu do dětského pokoje. Nemám vůbec žádnou zkušenost s lepením tapet, nikdy jsme je doma neměli, nikdy jsem ani nikoho neviděla tapetu lepit. Budu ráda za veškeré rady a tipy, jak takovou tapetu nalepit. Jedná se o tapetu z 8 dílů. Dávají se díly těsně vedle sebe nebo mírně přes sebe? Prosím, kdo lepil, popište postup. Díky Jedná se o tuto tapetu
Odpovědět
Máme na stěnách bílé strukturované tapety. Stěny jsou na první pohled hrbolaté jako omítka. Jsou normálně vymalované. Jedná se o tapetu, na kterou se maluje. Ráda bych stěny oživila nějakými ornamenty (tapetami). Nemáte někdo zkušenost, zda by ornamenty držely a jak by to vypadaly (aby to nebylo nějaké moc hrbolaté)?
Odpovědět
ahoj, fototapety jsou bezva, mám ji doma na jedné stěně a úplně to pokoj rozsvítilo! V druhém pokoji jsem si nechala vyrobit fotoobrázky s motivem nějakých drobných fialových kytiček, mám totiž jednu fialovou stěnu :) je to z www.fotodekorace, kdyby jste se chtěly mrknout..
Odpovědět
Pokud nemáte zkušenosti s lepením tapet,fototapetu z 8 dílů lepit sama nezkoušejte.Cena za práci totiž není tak vysoká,jako tapeta sama.Navíc,pokud lepíte tapetu v roli,vždycky máte možnost(pokud se vám nepovede) pás nahradit a lepit dál.V tomto případě máte jen jeden pokus.Obrazová tapeta je i mnohem náročnější ,než třeba vliesová.Obrazové tapety a tapety celkově bývají velmi dobře značeny,takže snadno v návodu uvidíte,zda-li se překrývá,nebo lepí k sobě.
Odpovědět
1
6
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?