Tekuté tapety - máte zkušenost?

26. zář 2018100

Zdravím všechny,
ráda bych se zeptala, zda někdo nemá zkušenosti s tekutými tapetami.
Chtěli bysme si vytapetovat byt, ale povrch stěn je docela nerovný a dalo by nám to dost práce. Slyšela jsem, že jsou na toto super právě ty tekuté.
Máte je někdo doma??
Děkuji.

• Ahoj,
    my jsme si tekuté tapety pořizovali teď před měsícem a půl. Je úplně jedno, jak nerovný povrch máte, protože se tapety prodávají v balíčku jako drť. Ta se smíchá s vodou a pomocí hladítka se nanáší na zeď. Takže se popere s kdejakým povrchem.
    Akorát my si na práci netroufli s manželem. Jsme trošku na "kutilské" práce leví 😃 Firma, u které jsme si tapety pořizovali nabízí i aplikaci za příplatek, tak jsme toho využili a spokojenost 😉

• Aha. A ta aplikace je nějaká složitější? A drží dobře?
    A náhodou o nějaké prodejně v Brně asi nevíte? Nebo resp.odkud je máte např.vy?

• Jako neřekla bych že je složitější. Spíš dokonce jednodušší než např.u klasických tapet, ale my jsme opravdu "kopýtka" a popravdě se nám do toho ani nechtělo 😃
    Máme je opravdu chvíli, takže těžko říct, zda budou takto držet i za pár let. Snad jo.
    Co vím, tak v Brně jsou k dispozici myslím v Hornbachu a my je brali z Kohoutovické prodejny, která se zabývá čístě jen tímto.
    Tady mají galerii http://tekute-tapety.cz/gallery

• Sponzor fóra
  • @xenka1  Měli jsme tekuté tapety kdysi taky kvůli nerovné omítce. Stříkaly se pomocí kompresoru a byl to vlastně nacuckovaný papír v lepidle. Po zaschnutí to udělalo docela pěknou strukturu.Mohlo to být bílé nebo to mělo trošku barvičky v podobě nějakých nitek. Měli jsme to i na stropě, zakrylo to všechny praskliny, které vznikaly během let působením lomu nedaleko domu. Několik let byla spokojenost,ale pak byla potřeba změna a tyto tapety musely pryč. Byl to boj. Nakonec se to podařilo,ale omítka šla s nimi , proto se zdi musely nahazovat místy znovu a finální podoba byla sádrová omítka, kterou máme dodnes a už bych jinou nechtěla. 🙂

• Holky děkuju moc! Asi jsem se rozhodla, že do toho jdu 🙂 Přijdou mi lepší než ty klasické, zvlášť v našem případě.

• Není vůbec za co 😉 Tak až to budete mít hotové a vzpomeneš si, tak nám sem třeba hoď foto. Já se ráda podívám 🙂 Ahoj a držím pěsti ať se dílo daří 😉

• @mysak21  sestra má ty tekuté tapety už asi 8 let a pořád drží

• ahoj máte ponětí jakou životnost mají tekuté tapety?

• Tak o tekutých tapetách čtu poprvé, mrknu. Díky za tip.

• Dobrý den zabývám se touto technikou...

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat