Tekuté tapety - máte zkušenost?

Zdravím všechny, ráda bych se zeptala, zda někdo nemá zkušenosti s tekutými tapetami. Chtěli bysme si vytapetovat byt, ale povrch stěn je docela nerovný a dalo by nám to dost práce. Slyšela jsem, že jsou na toto super právě ty tekuté. Máte je někdo doma?? Děkuji.
Odpovědět
Ahoj, my jsme si tekuté tapety pořizovali teď před měsícem a půl. Je úplně jedno, jak nerovný povrch máte, protože se tapety prodávají v balíčku jako drť. Ta se smíchá s vodou a pomocí hladítka se nanáší na zeď. Takže se popere s kdejakým povrchem. Akorát my si na práci netroufli s manželem. Jsme trošku na "kutilské" práce leví :D Firma, u které jsme si tapety pořizovali nabízí i aplikaci za příplatek, tak jsme toho využili a spokojenost ;)
Odpovědět
Aha. A ta aplikace je nějaká složitější? A drží dobře? A náhodou o nějaké prodejně v Brně asi nevíte? Nebo resp.odkud je máte např.vy?
Odpovědět
Jako neřekla bych že je složitější. Spíš dokonce jednodušší než např.u klasických tapet, ale my jsme opravdu "kopýtka" a popravdě se nám do toho ani nechtělo :D Máme je opravdu chvíli, takže těžko říct, zda budou takto držet i za pár let. Snad jo. Co vím, tak v Brně jsou k dispozici myslím v Hornbachu a my je brali z Kohoutovické prodejny, která se zabývá čístě jen tímto. Tady mají galerii http://tekute-tapety.cz/gallery
Odpovědět
@xenka1 Měli jsme tekuté tapety kdysi taky kvůli nerovné omítce. Stříkaly se pomocí kompresoru a byl to vlastně nacuckovaný papír v lepidle. Po zaschnutí to udělalo docela pěknou strukturu.Mohlo to být bílé nebo to mělo trošku barvičky v podobě nějakých nitek. Měli jsme to i na stropě, zakrylo to všechny praskliny, které vznikaly během let působením lomu nedaleko domu. Několik let byla spokojenost,ale pak byla potřeba změna a tyto tapety musely pryč. Byl to boj. Nakonec se to podařilo,ale omítka šla s nimi , proto se zdi musely nahazovat místy znovu a finální podoba byla sádrová omítka, kterou máme dodnes a už bych jinou nechtěla. :-)
Odpovědět
Holky děkuju moc! Asi jsem se rozhodla, že do toho jdu :) Přijdou mi lepší než ty klasické, zvlášť v našem případě.
Odpovědět
Není vůbec za co ;) Tak až to budete mít hotové a vzpomeneš si, tak nám sem třeba hoď foto. Já se ráda podívám :) Ahoj a držím pěsti ať se dílo daří ;)
Odpovědět
@mysak21 sestra má ty tekuté tapety už asi 8 let a pořád drží
Odpovědět
ahoj máte ponětí jakou životnost mají tekuté tapety?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Tak o tekutých tapetách čtu poprvé, mrknu. Díky za tip.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Dobrý den zabývám se touto technikou...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?