Dřevěná pergola - máte zkušenosti se stavbou?

Dobrý den, rád bych si na zahradě vybudoval pergolu pro letní posezení. Ovšem stále nevím, zda se do této činnosti pouštět sám či nikoliv. Velmi mě zaujaly pergoly od společnosti Maron - zrovna ta, kterou propagují na stránkách http://maron.cz/stinici-technika/perg... se mi velmi líbí. Nemáte někdo zkušenosti s touto firmou? Osobně vím, že dělají žaluzie apod, ale nevím jak jsou na tom s ostatními věcmi. Díky za odpovědi BTW do pergoly se mě nechce samotnému pouštět, jelikož když jsem viděl co postavil soused, tak to vypadá jako garáž na náklaďák a nerad bych nakonec dopadl stejně
Odpovědět
@vesely_karel Ahoj, muj pritel jiz postavil uz tri pergoly, obe za max. dva dny a cenove o hodne jinde nez kdyby to delala firma, zastreseni je teda u kazde makrolon - polykarbonatova deska, takze jinak neporadim. Ale mas dobry tip, pristi rok chci pergolu na terase a zrovna jsem premyslela, jak se zastinenim.. :-)
Odpovědět
Mě osobně především zaujala ta stahovací střecha, nikde jsem to ještě neviděl - nebo viděl, ale nevěděl že to dělá někdo i u nás :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 letech
My máme pergolu z https://www.domky-delta.cz/pergoly-a-...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?