Kovový zahradní nábytek a houpačka. Máte zkušenost?

Chtěla bych si pořídit zahradní nábytek a houpačku na otevřenou terasu, na kterou fouká a prší. Uvažuji o kovovém nábytku. Jaké s ním máte zkušenosti. Doporučíte mi konkrétní nábytek a houpačku. Děkuji.
Odpovědět
my jsme v předchozím domečku měli kovovou houpací lavičku se střechou, měli jsme ale tu pevnou kolem deseti tisíc normálně z obi a musím říct, že kromě střechy, která asi za tři roky prostě styřela, jelikož jsme jí nechávali i přes zimu venku, tak byla v pohodě, nebyla potřeba žádná údržba, opláchli, jsme to vždycky hadicí a bylo to. a střechu jsme si nechali novou ušít. u kovového nábytku bych měla akorát v létě strach, že bude hodně pálit jak do zád tak i područky, pokud tam budou, předpokládám, že na sezení bude polstr. my jsme byli na dovolené a měli tam přávě kovový nábytek a hodně to pálilo.
Odpovědět
Také jsem na to myslela, že se bude zahřívat, ale jinou možnost nemám, plastové nám na terase lítaly, stůl se díky sluníčku rozpadl za dva roky, dřevěný nábytek by se mi také líbil, ale všechen, co jsem viděla, tak když není schovaný pod střechou, rychle odchází.
Odpovědět
ala- my máme nábytek z umělého ratanu a jsme s nim strašně spokojeni, koupili jsme si ho vloni, měli jsme ho celou zimu venku, naše kočičky nám po něm škrábou a nejde na něm nic vidět, takže jsme moc spokojení, protože co jsme měli předtím dřevěný nábytek, tak za sezonu byl lak pryč, muselo se to pořád obrušovat a natírat, tak jsme to taky nechtěli a ten umělý ratan nám přišel nejlepší. jo koupili jsme to z schaefer- boutique.cz a je to značka hartman, takže se dá koupit přímo u nich.
Odpovědět
jennifer děkuji moc za tip. Umělý ratan by tam šel. Nejsem si jistá, ale myslím, že schaefer-boutique už u nás ukončil činnost někdy začátkem roku. Kdysi jsem si tam také objednávala, hlavně takové drobnůstky do bytu, chodil mi pravidělně katalog, teď už nechodí.
Odpovědět
ala- máš pravdu, mě už nepřišel ani vloni na vánoce, jelikož jsem si tam chtěla objednat nějaké věci, měli vždycky krásné věcičky, my jsme od nich brali právě zahradní nábytek, houpačku( ted máme jinou, jelikož manžel jí špatně zazimoval a bylo po střeše), proutěný nábytek, lehátka k bazénu, polstry, ale hartman prodává i u nás tak by to neměl být problém a jinak je i na to spousta jiných firem.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Ahojte, my sme sa rozhodli pre sedacku na terasu z polyratanu a nemozem si ju vynachvalit. Mame ju od leta a stale je vonku. Moze oprsat, svietit na nu slnko, dokonca ani mraz jej neuskodi. Navyse je moderna, nadcasova. Co sa tyka hojdacky, tak klasicku hojdacku nemame ale mame sietovu, leziacu hojdacku a namenila by som za nic na svete. Milujem v nej relaxovat....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Tak my na dřevo nedáme dopustit. Občas se musí přetřít (alespoň 1x za 5 let), ale nás to oba baví. Nic umělého bych si rozhodně nepořizovala. Docela dobrý výběr je na pekne-sochy.cz. Mají tam kromě zahradních soch i nábytek a za docela dobré ceny.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Mame hlinikovy drevoland.cz a houpacku jen malou pro deti
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?