Na jakou stranu pergolu

Ahoj, na jakou světovou stranu máte postavenou pergolu? A můžu poprosit o výhody x nevýhody? Děkuji
Odpovědět
Mame terasu na jihovychod. Pro nas jasna volba. Dopoledne se nam ohreje bazen a obedvame venku kdyz uz se slunce zacina schovavat za jablon, ktera stini jiznim smerem. Vedro nevyhledavame ani na dovolenych. Vecer je na terase prijemny stin, presto teply vzduch.
Odpovědět
Profilova fotka
@sedmikraska008 máme terasu na jihozápad, jsme smažíci typy. Porovnani s jinou stranou nemám, nebudu ji kvůli tomu stěhovat. A plusy a mínusy? Prostě to tak je.
Odpovědět
Profilova fotka
@sedmikraska008 mam terasu na jih, jinam by dat nesla takze je proste tam kde je, pres leto stejne nemam cas tam sedet 🙂 a vedro na ni neni nebot je tam dost velky presah strechy
Odpovědět
Ten jih - jihovýchod je asi ideální, jihozápad - tam docela teplo bude, sever - tam by jste měli chladno - málo sluníčka, východ - teplo ráno, pokud svítí, teplo dopoledne na odpolední - večerní posezení může být chladno. My budeme mít terasu na jihozápad - slunečný pozemek, takže okna musí mít venkovní žaluzie a terasa zřejmě bude mít stínění. Bohužel jinak to řešit nešlo - takže toto umístění.
Odpovědět
My tedy ještě postaveno nemáme, ale protože to také jinak nepůjde, budeme mít terasu na severovýchod. Kolega z práce má přímo na sever a je spokojený. Když je chladno, vezme si prý svetr či mikinu a nebo "achtlík" něčeho na zahřátí. 😎
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?