Střešní okna na pergole a na terase

Hezké odpoledne, Budeme zastřešovat terasu a postupně od fáze polykarbonátu jsme došli k variantě: plná střecha z tašek a dvě střešní okna kvůli světlu do obývacího pokoje. Máte někdo takto řešenou pergolu? Jaká okna doporučujete nebo naopak jiné řešení?
Odpovědět
Tak to je pekna hloupost teda :-D ! Mame na terase presah strechy misto vsemiznych trapnych pergol a jinych prilrpovanych "hnizd", je to zapad-fr.okno do obyvakokuchyne a nic nestini,svetla je dost v obyvaku. Pres stresni okna budete mit na terase velke vedro,jedno popira druhe.
Odpovědět
Ale střešní okno zespoda v kritické období zatáhnu roletou.
Odpovědět
@katka1001 což není řešení, stínění je účinné predokenni, tzn. ze slunce se nesmí pustit na sklo.
Odpovědět
Profilova fotka
@katka1001 my tuhle variantu jeden cas zvazovali,nakonec jsme od toho upustili a zvolili jinak..neco v tom stylu maji znami na pergole 3 roky a jsou v jadru spokojeni,nemeli moc jinych moznosti...a tady to ma urcite @asen
Odpovědět
@gigi2 @katka1001 Ano, tak to máme my. Zastřešení máme plechovou střechu a 5 ateliérových dřevěných oken s roletami. Jsme s tím spokojeni. Měla jsem velké obavy že stínění do obýváku, ale v létě máme rolety zatažené, na zimu vytažené. Jinak v zimě je sluníčko stejně tak nízko, že do domu svítí pod úrovní pergoly, tak by to asi nijak výrazně neomezovalo světlo do domu ani bez oken. Pergolu máme na jih.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@katka1001 Dobrý den, chci se zeptat, zda už máte zrealizované máme stejný plán jako vy chci se zeptat, jak velká jste dávali okna a od jaké firmy je máte a jak jste spokojeni
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?