Přípravky na nerez. Co funguje?

Ahoj holky ;-) chtěla bych se zeptat co Vám nejvíce funguje na nerez a nezůstávají fleky na nerezu? Mám cif na nerez a moc mi to s ním nejde :( asi rukama :( Díky moc x-)
Odpovědět
@kacca7 Ahojky, můj vynález : teda nevím jestli jenom můj, ale tak jsem experimentovala zkoušela všechno možný:), a zabralo toto.. troška soli na suchý nerez povrch, namočíš prst, dáš do soli a kroužením se zbavíš rzi a nečistot.. Asi by to šlo i na houbičku.. bude to rychlejší
Odpovědět
na čištění nerezi lze použít technický lih nebo mně pomáhá i Bref. pokud nic nepomůže, tak pak přejet smirkovým papírem. Mnoho zdaru při čištění
Odpovědět
kacca7: tady je pár tipů http://bydleni.marianne.cz/clanek/466... sarcca: Smirkový papír nedoporučuji. Vždyť nerez je náchylná na poškrábání a snadno se dá poškrábat drsnější houbičkou či drátěnkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam pripravek primo od Tescomy na nerez a jsem s nim moc spokojena. Stoji 69,- Kc, je sice malinky, ale uz ho mam pres rok, protoze je hodne ucinny i v malem mnozstvi. Je pravda, ze ho pouzivam jen na drez a nerez nadobi, protoze ostatni spotrebice jsem nerez nechtela, takze nemam tak velkou plochu na udrzbu, ale je fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám Larrin na nerez, dá se s ním i drhnout. Pak mám na sklo a nerez takovou velkou stříkací natlakovanou flašku, tuším od firmy Wpro, viděla jsem to prodávat v různých těch Datartech a podobných, objednala jsem si to přímo ze stránek Whirlpoolu. No a kupodivu docela dost práce obstará ocet, zejména v kombinaci s kvalitní mikrovláknovou utěrkou :-)
Odpovědět
Holky jste zlaté ;-) děkuji moc x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem vždycky používala Larrin nerez čistič, ale jak jsem objevila v DM drogerii podobný čistič-jejich výrobek na nerez, tak už nic jinýho nekupuju, stojí jen asi 30 Kč, obsahuje vosky, nepoškrábe a pěkně vyčistí a nerez se pak leskne.Dám ho na vlhkou houbičku vyčistím a setřu vlhkou hadřičkou a vyleštím papírovou utěrkou a hotovo :-) Používám ho na dřez a na varnou nerezovou desku a super ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?