Bytový fond Magistrátu hl. m. Prahy. Máte zkušenost?

Jestlipak se najde někdo s pozitivními zkušenostmi? My žádáme o byt zvláštního určení (přítel je zrakově postižený) a podle toho, jak jednají s ním i s našimi handicapovanými známými to vypadá dost katastroficky... Sice byt nakonec dostali, ale ty problémy kolem toho.... :-|
Odpovědět
ahoj,a jak dlouho cekali na ten byt z magistratu?My zadame na magistratu byt uz ctvrtym rokem a stale nic! 8-(
Odpovědět
My byt od obce (Praha 13) získali obálkovou metodou - kdo nabídne největší částku, za kterou je ochotný platit nájem, ten ho za tu částku získává (to je normálne legální , aby si někdo nemyslel :-N ) A trvalo to všeho všudy asi 3 měsíce??? =-) Asi... Čekat v pořadníku je asi na dlouhý léta |-| , dovedu si lehce představit jak to tam chodí 8-(
Odpovědět
Ahojky, tak u nás se to konečně hnulo. Schválili nám, že byt dostaneme, ale ještě nevíme jak velký a kde. To se bude údajně řešit v dubnu. Na Magoši je šílený bordel, na místě, kde se řeší handicapovaní se za naši "éru" vystřídali asi 4 lidi, komise nezasedaly... Prostě šílený. Byty se rozdávají buď tělesně a zdravotně postiženým, nebo zaměstnancům magistrátních institucí, nebo sociálně slabým. My jsme všechno z toho :-D Přítel jak jsem psala zrak. postižený, já mám roztroušenou sklerózu, což je taky pěkný ksindl, pracuji na magistrátní škole. A trvalo to rok a půl, než se začalo něco dít. Přitom mám známé, kteří ten byt dostali za 2 měsíce od doby, co podali žádost!!! :-(
Odpovědět
nikka: To co popisuješ, to je prý normální postup, taky jsem o tom slyšela. Je to dost drsný, ale praktikuje to tak snad každá městská část. Hlavně, že vám to vyšlo :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?