Dokumenty, které jsou spojeny s rekonstrukcí domu

Profilova fotka
Ahojky,v létě budeme kupovat starší domeček.Nevíme však,co je třeba vše zařídit,pokud začneme rekonstruovat.Budeme kombinovat stavební spoření přítele s hypotékou........To vyřídíme,ale co potom?Budeme dělat novou střechu,okna,podlahy,elektriku(ta je odstřihlá),topení,vodu(přípojka je nově vyvedena do garáže v domě),..........ale vůbec nevíme,co,kde máme žádat za dokumenty....Nevíte někdo,kde tyto informace sehnat(www) nebo vlastní zkušenosti.Děkuji všem za odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
Dodávám foto...:-)Tento bude náš :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahojky, myslím, že už tu někde nějaké podobné téma je. První co určitě budete potřebovat bude projekt, teda ne kompletní ale jak jsem byla poučena stačí tzv. "malá" dokumentace. Myslím, že nejlepší bude sjednat si schůzku s projektantem, který vám už pak poradí co a jak. Také začínáme s rekonstrukcí, neměla jsem kontakt na žádného projektanta, zadala jsem poptávku na sluzby.cz a během několika hodin jsem měla několik zájemců, zdarma přijedou, zkonzultují s tebou vše co potřebuješ a řeknou ti kolik by si vzali za zpracování dokumentace (stejně potřebuješ razítko), vyřídí ti i povolení či ohlášku, záleží na rozsahu prací. Za tu malou dokumentaci se ceny alespoň v našem kraji pohybují 15-20 tis.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?