Menu Forum

Ohlášení stavby do 150 m2. Máte vzor nebo formulaci?

10. říj 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
drn
Registroval se 19. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 142 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
drn
Registroval se 19. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 142 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Stavím dům
 @lamah: my jsme formulář na ohlášku + info pro sousedy našli přímo na stránkách stavebního úřadu...
26. kvě 2013 v 08:17  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zumari
8
Registrovala se 6. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 144 příspěvků a 1 inzerát. Má 12 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zumari
8
Registrovala se 6. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 144 příspěvků a 1 inzerát. Má 12 přátel.
 Prosim vas ty dotcene organy, jako zivot.prostredi, ochrana ovzduší tak tam se chodi osobne s projekt. dokumentaci? Nebo je na to take formular? Moc dekuji!!
9. říj ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
puhelin
10
Registrovala se 24. srpna 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 271 příspěvků. Má 10 přátel.
  • Již bydlím v bytě
fotoportrét
fotoportrét
puhelin
10
Registrovala se 24. srpna 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 270 příspěvků. Má 10 přátel.
  • Již bydlím v bytě
 @zumari Zavolejte si přímo k vašim dotčeným orgánům, ty vám vymezí přímo váš stavební úřad - hygiena, životní prostředí, hasiči (u domu nad 150 m2), možná památkáři, CHKO. Někde stačí mailem, někde osobně. Žádost si taky vyptejte telefonicky.
9. říj ve 22:49  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zumari
8
fotoportrét
fotoportrét
zumari
8
 @puhelin Děkuji za radu, vím, jaké dotčené orgány právě od S.úřadu. Ale jsem chtěla vědět, co a jak s nimi... jestli je formulář nebo ne? To mi neříkejte, že je to v každém regionu, kraji jiné emoticon emoticon
10. říj v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teron
5
Registrovala se 6. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 167 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
teron
5
Registrovala se 6. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 167 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
 Formuláře hledej na webu příslušného stavebního úřadu. Když budeš mít štěstí, budou ke stažení, když ne, musíš tam jít osobně a ten papír si vzít. Jde o to, že ten formulář má většinou záhlaví příslušného úřadu, proto není "univerzální" formulář.
10. říj v 08:38  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
puhelin
10
Registrovala se 24. srpna 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 271 příspěvků. Má 10 přátel.
  • Již bydlím v bytě
fotoportrét
fotoportrét
puhelin
10
Registrovala se 24. srpna 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 270 příspěvků. Má 10 přátel.
  • Již bydlím v bytě
 @zumari Existuji formulare, jejich podoba je dana vyhlaskou (napr. st. povoleni) a pak jsou takove, ktere vyhlaska neupresnuje a ty sh kazdy urad vytvari sam.
10. říj ve 12:43  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí