Ohlášení stavby do 150 m2. Máte vzor nebo formulaci?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, nemáte prosím někdo vzor nebo formulaci - jak má vypadat oznámení sousedům na ohlášení stavby RD???? Moc by mi to pomohlo - klidně i na e-mail. Napíšu do IP. :) Děkuji a hezký večer. Stavbě zdar. ;-)
Odpovědět
1
2
@lamah: my jsme formulář na ohlášku + info pro sousedy našli přímo na stránkách stavebního úřadu...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
Prosim vas ty dotcene organy, jako zivot.prostredi, ochrana ovzduší tak tam se chodi osobne s projekt. dokumentaci? Nebo je na to take formular? Moc dekuji!!
Odpovědět
@zumari Zavolejte si přímo k vašim dotčeným orgánům, ty vám vymezí přímo váš stavební úřad - hygiena, životní prostředí, hasiči (u domu nad 150 m2), možná památkáři, CHKO. Někde stačí mailem, někde osobně. Žádost si taky vyptejte telefonicky.
Odpovědět
Profilova fotka
@puhelin Děkuji za radu, vím, jaké dotčené orgány právě od S.úřadu. Ale jsem chtěla vědět, co a jak s nimi... jestli je formulář nebo ne? To mi neříkejte, že je to v každém regionu, kraji jiné :-| ]-(
Odpovědět
Formuláře hledej na webu příslušného stavebního úřadu. Když budeš mít štěstí, budou ke stažení, když ne, musíš tam jít osobně a ten papír si vzít. Jde o to, že ten formulář má většinou záhlaví příslušného úřadu, proto není "univerzální" formulář.
Odpovědět
@zumari Existuji formulare, jejich podoba je dana vyhlaskou (napr. st. povoleni) a pak jsou takove, ktere vyhlaska neupresnuje a ty sh kazdy urad vytvari sam.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?