Menu Forum

Stavba domu do 150m2 na oznámení, co je třeba zařídit?

16. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
rajcato
Registrovala se 9. listopadu 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 5 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
rajcato
Registrovala se 9. listopadu 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 5 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Nový Jičín
 Hezké dopoledne!
Prosím, máte někdo přehled, co vše je povinen stavebník zařídit a čím vším je povinen vybavit novostavbu, jestliže ji staví na stavební oznámení jako stavbu do 150m2? Konkrétněji: chystáme se koupit dům (novostavbu), který je v současné době rozestavěn, ale prodán má být jako dokončený a připravený pro užívání. Vyplývá z této formy stavby nějaký úřední ekvivalent kolaudace, který by měl zajistit, že je vše v pořádku a že s uplynulými stavebními pracemi již nebude žádné vyřizování? Díky!
16. bře 2014 v 10:36  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kamilape
88
Registrovala se 31. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 418 příspěvků. Má 31 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kamilape
88
Registrovala se 31. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 418 příspěvků. Má 31 přátel.
 @rajcato moc nerozumím otázce, ale měl by být v takovém případě při předání zkolaudovaný a tento požadavek uvést do smlouvy. par. 120 a násl. stavebního zákona.
16. bře 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rajcato
  • Sním o domě
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
rajcato
  • Sním o domě
    Region Nový Jičín
 Tak zdá se, že jsem něco našla, přestože je to strašího data: http://www.hypoindex.cz/kolaudace-stavebni-povoleni-neni-treba/
16. bře 2014 v 11:12  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí