Jaké používáte nádobí na indukci?

Prosím, kdo máte indukci jaké používáte nádobí, jak jste s ním spokojené a kde jste popř. kupovali? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
háčkuju se. ani nevím, jaký znak je vlastně pro indukci, co na obalu při koupi hledat :-N poznám mikrovlnku, myčku, plyn a elektro, ale indukce? =-)
Odpovědět
Jestli můžou být informace i od pánů, tak my máme hrnce Praktik od Tescomy , a pánve od Tefalu. Tescomácké pánve se kroutily a teflonová vrstva moc nevydržela. 2x reklamace a i třetí stála za prd. Hrnce jsou OK.
Odpovědět
Profilova fotka
Vše na čem drží magnet jde na indukci.
Odpovědět
Mě se nejvíce osvědčili klasické smaltované hrnce. S nimi jsem nadmíru spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
Kupujeme v ikee a spokojenost :) Pak nedám dopustit na litinu.
Odpovědět
Já mám z Tescomy řadu President a super. 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Fissler a stary smaltovy hrnce po babicce. Cokoladu treba nechavam rozehrivat primo v misce z ikea
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, znak pro indukci je spirálka. A teď je na indukci téměř vše. případně si vzít do krámu magnet a zkusit zda je hrnec magnetický. pokud ano = bude na indukci fungovat. Takže např hliníkové pánvičky z Ikea fakt nefungují :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My kupujeme v ikea serii oumbaling a ta funguje perfektne. Měla jsem i tescomu a ikea vydrží dýl než tescoma docela jsem čuměla. Rozhodně tedy indukci mohu doporučit, už neplatí, že lze na ní používat jen drahé nádobí.
Odpovědět
Koupila jsem jako dárek konvici na ohřev vody na indukci, ale magnet drží jen po obvodu, ne po celém dnu. To bude asi špatně, že? Bohužel nemám kde vyzkoušet :-|
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?