Sifónová láhev nebo sodastream?

Profilova fotka
Otázka zní jasně,prosím o Vaše názory, popřípadě nabídněte pokud prodáváte :-) děkuji
Odpovědět
řešili jsme úplně stejný problém. Rozhodla (v našem případě) ne úplně snadná výměna bombiček (ne že by nebylo kde, ale prostě do té části nejezdíme). Sifonovou láhev jsme měli možnost od rodičů. Zakoupili jsme teda Sodastream a obrovská spokojenost.
Odpovědět
Mame SS a super vec, vodu z kohoutku si vzdy prefiltruji pres filtracni konvici a pak udelam perlivou vodu. Absolutne nekupujeme zadny mineralky nebo sodovky, kdyz chci aby to melo chut, dam si tam trosku sirupu. Ale stejne mam nejradsi ledove vychlazenou perlivou vodu. Navic je to velka financni uspora.
Odpovědět
Pokud jde o názor,tak jsem dospěl k tomu,že z finančního i zdravotního hlediska je nejlepší voda kohoutková.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Mám sodastream a super :) jen to chce ty čistící kapsle, ty lahve jak nemužou do myčky smrdej po čase - ale prej už maj snad i do myčky, ale nějak sem nehledala :)) a mit možnost sifonu, tak ho beru jako takovou hezkou retro věc :))
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Máme sodastream, já si teda dělám obyčejnou čistou perlivou.. Takže by mi stačil sifon, ale jinalk spokojenost.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Profilova fotka
Za mě jedině Sodastream <3
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě jedině sifón 😎 .
Odpovědět
Máme starý sifon Kovočas a vynikající
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?